2733
2734
عنوان

قطره ویتاگنوس وبارداری

252 بازدید | 17 پست

سلام خانوما کسی هست که قطره ویتاگنوسو مصرف کرده باشه نتیجه گرفته باشه؟؟

من پری هام کلا نامنظمه از وقتی که اقدام به بارداری کردم بدترشده وقبل پری لکه بینی دارم چندروز 

میخواستم بدونم این قطره رو استفاده کنم منظم میشه؟؟

میگن هرکی مصرف کرده زود باردار شده

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

🤔🤔

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله خیلی خوبه من قرصشو میخورم حتما استفاده کنید گیاهیه 

شماهم بخاطر بارداری مصرف میکنین؟؟از روز چندپری ؟؟

بله خیلی خوبه من قرصشو میخورم حتما استفاده کنید گیاهیه 

من مجردم و پریودم نامنظمه چطوری باید بخورم گلم چه مدت

خواهریا برام دعا کنید ب حاجتی ک تو دلمه برسم وهرچی صلاحمه برام پیش بیاد منم دعاتون میکنم مرسی عزیزان😘😘😚😍
امروز همه چقد به ویتاگنوس اهمیت میدن 😁 منم تاپیک زدم درموردش یه لینک هم اخر تاپیکم هس برو اونجا هم ...

من چندروزه که تو فکرشم والا😁

عه شمام زدی تاپیک دراین مورد 

چشم عزیزم

2738
من قطرشو ناشتا ۴۰ قطره در یک لیوان اب میخورم خیلی تلخه از وقتی که پریت تموم شه باید شروع کنی تا قبل ...

مرسی عزیزم

من قطرشو ناشتا ۴۰ قطره در یک لیوان اب میخورم خیلی تلخه از وقتی که پریت تموم شه باید شروع کنی تا قبل ...

جواب منم بده گلم

خواهریا برام دعا کنید ب حاجتی ک تو دلمه برسم وهرچی صلاحمه برام پیش بیاد منم دعاتون میکنم مرسی عزیزان😘😘😚😍
من چون تنبلی تخمدان دارم میخورم و میخوام باردار شم  شما هم همینجوری که گفتم بخورین قرصشو تاحال ...

منم تنبلی دارم اما مجردم مشکلی نداره بخورم

بله منم میخورم که پریم منظم شه پاک که شدی بخور تا وقتی که باز پری شدی روزی ی دونه با دوتا هیچ ضرری ن ...

ممنون عزیزم

من بیشتر بخاطر بارداری میخوام استفاده کنم مرسی گلم ک جواب دادی💜

2706