2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چرا؟! پس چرا میگی پسر داری غم نداری؟! بازم غم داری؟!

دل وقتی بشکنه شکسته دیگه خوب که نمیشه با پسرم که هستم انگار رو ابرام بهم خوش میگذره الان داره فیلم میبینه

ان شا الله بزودی برای امام حسن علیه السلامحرم میسازیم و در نیمه رمضان غرق در گل و گلابش میکنیم
2728
از شوهرت دلت گرفته و شکسته؟!

ازش دلخورم.      قهر اینا نیستم ولی خونوادش خیلی دلمو شیکوندن میگه طرف تورو میگیرم من که ندیدم

ان شا الله بزودی برای امام حسن علیه السلامحرم میسازیم و در نیمه رمضان غرق در گل و گلابش میکنیم
ازش دلخورم.      قهر اینا نیستم ولی خونوادش خیلی دلمو شیکوندن میگه طرف تورو میگیرم من ...

اگه شوهرت خوبه بقیه را بی خیال شو، همیشه به این فکر کن که تو با یه نفر ازدواج کردی ، نه با خونوادش! اهمیت نده به حرفهای بقیه، خودت خوش باش و شوهرت، همه این مشکلات را با خونواده همسر دارن، فقط شما نیستی

مادرشوهر من برای تولد دو تا دخترای من هیچ کادویی نداد ، باورت میشه؟!

اگه برای بقیه نوه ها نخریده بود مشکلی نداشت 

واسه عقد نوه بزرگش ماشین لباسشویی تو این گرونی هدیه داد رسید به گوشواره نوزادی دختر من که حتی یه گرم هم نمیشه میگه گرونه نمیخرم 

اگه برای بقیه نوه ها نخریده بود مشکلی نداشت  واسه عقد نوه بزرگش ماشین لباسشویی تو این گرونی هد ...

درکت میکنم برای منم همچین چیزایی پیش اومد، برای دخترای من نخرید ، یا حتی کادوی تولد درست و حسابی نمیده، چیزهای کهنه و قدیمی میاره ، ولی برای بقیه نوه هایش و عروسش نمی‌دونم چرا خیلی خوب هدیه میده، ولی باور کن کار من و بچه هام لنگ نمونده، خدا به هر کس بخواهد عزت میدهد

درکت میکنم برای منم همچین چیزایی پیش اومد، برای دخترای من نخرید ، یا حتی کادوی تولد درست و حسابی نمی ...

نه من کاری به لنگ موندن ندارم نداشته باشمم گوشواره خودمو میفروشم براش میخرم 

ولی تبعیض خیلی بده طرفو از چشم میندازه 

نه من کاری به لنگ موندن ندارم نداشته باشمم گوشواره خودمو میفروشم براش میخرم  ولی تبعیض خیلی بد ...

منم از این اخلاق رنج میبردم، وقتی دیدم طرف مقابلم عوض نمیشه و دوباره کارهاش را تکرار میکنه، تصمیم گرفتم اهمیت ندم، و برام مهم نباشه، اینجوری کمتر حرص میخورم