2733
2734
عنوان

تجربه ی مرگ و بازگشت به زندگی ( تاپیکمو پر بازدید کنین خواهش میکنم )

| مشاهده متن کامل بحث + 1691 بازدید | 77 پست
اینجور بخشیدن بدترین نوع بخششه . نی نی یار نه خداست و نه ناظمی تو دنیای حقیقی. ما هممون تو اینترنت ه ...

شما نمیدونی چه کارایی کرده . جای من بودی فحش ناموسی میشنیدی یا مسشنیدی هر بار بهت میگه دلقک بعد پشتش برات قلب میفرسته میگه نه هارلی گله!!!!!. شایعه میکنه قطع شدی یا ....اونم نه یه بار دو بار خیلیام شاهدن در مورد ایشون 

و تازه با این که بدونی کاربری دوم یکیه که تو از غرورتم بخاطرش گذشتی اصلا جواب نمیدادی قسم میخورم چه برسه بخوای حتی جوابی بدی قشنگم. من فقط خودم و خدای خودم میدونیم چیا گذشته و چی واقعیه .

تو این سایت برای دشمنمم بد نبودم ببینم پشیمون واقعی بود  از صمیم قلب میبخشیدم ولی عذرشو باور نمیکنم مگه این که خودش بهم پشیمونیشو ثابت کنه با رفتارای جدید و مثبتش 

. یه چیزایی دیگه حقم نیست که شما نمیدونی... . ممنون از نظرتون به هر حال !ولی جریانو اصلا نمیدونید شما پس قضاوتشم غیر منکنه ممنون از نظرت ❤

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
@tilana    اميدوارم ان سوء تفاهم باعث دلخوريت نشده باشه عزيزم و اگر شده عذرخواهي مجدد من ...

@خاطره39    سلام عزیزم. من همون موقع متوجه شدم و ناراحت نیستم. تو هم منو ببخش. تو روزهای سختی که داشتم تو همدمم بودی و هیچوقت یادم نمیره.

حلال کن که نتونستم کتابه رو تا آخر خلاصه کنم واقعا فرصتشو نداشتم. انشاالله اونم خلاصشو تموم میکنم تا حقی گردنم نباشه.

باتشکر از استارتر

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@خاطره39    سلام عزیزم. من همون موقع متوجه شدم و ناراحت نیستم. تو هم منو ببخش. تو روزهای ...

ممنون تيلانا جون من كاري نكردم اميدوا م خدا هميشه نظر عنايت بهت داشته باشه 🌺

من هم از تو ممنونم كتاب بسيار به من كمك كرد و لطف كردي عزيزم حقي نبوده فقط لطف بوده و راضي نيستم به خاطر من به سختي بيافتي به هر حال ممنونم