2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بقل خونمونه بیشتر قتلگاه تا بیمارستان اگر امکانشو داری برو جای بهتر من رفتم میلاد یه بار مسموم شدم اخرای بارداری گفتم دور نرم رفتم بیمارستان تهرانپارس دکتر نبود بعد قرنی که اومد ازمایش خون گرفت شیشصد ساعت منتظر شدم جوابو ندادن رفتم میلاد دکتر و دوا درمون برگشتنی اومدم از بیمارستان تهرانپارس جواب ازمایشمو بگیرم گفت هنوز اماده نیست کلا تعطیلن

2731
شما که میخوای بری تهرانپارس خوب برو آرش تخصصی زنان هم هست من چند بار برای سونو رفتم اونجا ولی خودم ا ...

من نمیشناسم هیچ کدومشونو والا یکی از همکارای همسرم تهرانپارس رو معرفی کرد منم گفتم بپرسم ببینم خوبه یا نه

از ارش راضی بودین؟

😨‌جدی!

به خدا راست می گم چند ماه پیشم باردار بودم دم خونمون تصادف کردم اورژانسی رفتم بیمارستان تهرانپارس دکتر نبود بعد سه ساعت اومد اونم چه دکتری دختره سن من فکر کنم بیست و خورده ای بود تو دندوناشم همش غذا چسبیده بود حرف می زد حالم بهم می خورد خانوم شام کوفت کرده بودن بعد اومدن هیم شماره می داد بیا مطبم سونو نوشت رفتم بخش سونو دوباره یه دختر پسر جون اهنگم گذاشته بودم اصلا فکر کردم اشتباه اومدم چند بار تابلورو خوندم خلاصه بی درو پیکر 

2738
من نمیشناسم هیچ کدومشونو والا یکی از همکارای همسرم تهرانپارس رو معرفی کرد منم گفتم بپرسم ببینم خوبه ...

بله عزیزم من سال 92 ارش زایمان کردم از دوستان هم چندنفری اونجا زایمان کردن راضی بودن 

من خودم لگنم کوچیک بود و وزین بچه ام 3600 بود رفتم برای ویزیت دکترم یه اقا بود با همون لباس و اینا بهم گفت برو برای سز نمی تونی طبیعی بری گفتم میخوام طبیعی زایمان کنم گفت مشکلی نیست سونو میکنم اگه وزن جنین زیاد نبود بمون ولی همون جا برام نوبت عمل زد بعدش فرستادم سونو وزن بچه رو 3500 اعلام کردن گفت تا 40 هفته بچه ات 4 کیلو رو رد میکنه و الکی درد میکشی . 

رفتم سز کردم وززن پسرم موقع تولد 3600 شده بود دقیقا همون پیش بینیش درصورتی که من انقدر لاغر بودم هر کی منو می دید میگفت تو 9 ناهت نیست اشتباه میکنی 

چند تا از دکترای معروف اونجا هستن مثل دکتر دستجردی برو سایتشو ببین 

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................