2726
عنوان

سوال دارم راجع به پتو برای نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 6902 بازدید | 59 پست

یه پتویی هم هست که ساده هست فقط دونه دونه برجسته داره  واسیا اگر تومن هست عکس میدم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
دیگه پتو نازک و کلاهدار گرفتی کافیه همنو بپیچ دورش بذار توی کریر دیدی خیلی سرده یه پتوی دیگه هم بکش ...

من یه پتو نوجوان و یکی از اسپانیایی ها خریدم.یه دور پیچ تازک هم میخوام بخرم.کافیع????

هیچی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا یه چیز بگم؟ اون دورپیچ نازک ها یه خوبی دیگه هم داره! دختر من تا وقتی نوزاد بود دست و پاش میپرید از خواب بیدار میشد. توی اونا شبیه قنداق میپیچیدمش راحت میخوابید!

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
من یه پتو نوجوان و یکی از اسپانیایی ها خریدم.یه دور پیچ تازک هم میخوام بخرم.کافیع????

آره مبارکش باشه

یه تشک بالش کوچولو هم بگیر که میری جایی با خودت ببری بچه توی جای خودش بخوابه

2728
چقد شما با تجربه هستی عزیزم👌🏻

لطف داری. آره دیگه دخترم بزرگ شده!

البته با بقیه مامانای هم ماه مون یه گروه زدیم از بارداری تا حالا با همیم. هی تجربه هامونو رد و بدل میکنیم! تکیه کلاممون هم شده: طبیعیه!  

من بچم بهمن به دنیا میاد برا فصل بهارش پس تازک تر بگیرم???

نه همون خوبه

من دخترمو توی یکی از دستمال خشک کن هاش میپیچیدم اردیبهشت دنیا اومد خرداد یهو هوا آتیش میبارید!

نه همون خوبه من دخترمو توی یکی از دستمال خشک کن هاش میپیچیدم اردیبهشت دنیا اومد خرداد یهو هوا آتیش ...

عذر میخوام یه سوال دیگه.من تشک برا تا یه سالگیش دوختم یکی هم تا چهار سالگیش تختش هم هست.ما تونوزادی بچه جایی نمیریم فوقش خونه پدرم چون اخلاق شوهرمو میدونم.به نظرت نیازه ازین پتو وتشک مسافرتیا???یا همون پتو وتشک نوزادیشو میشه بیرون هم استفاده کرد??

هیچی  
عذر میخوام یه سوال دیگه.من تشک برا تا یه سالگیش دوختم یکی هم تا چهار سالگیش تختش هم هست.ما تونوزادی ...

نه دیگه چه کاریه اگه جایی رفتین همونو ببر

کلا زیاد وسیله دور خودتون جمع نکنید. وسایل خیلی ضروری و اولیه! بعدش هر چی لازم شد با خودش میرید میخرید خیلیم کیف میده!

2706