1232
1226

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

بچه ها کلا نرید استخر من یبار با دوستم رفتم بعد استخر بهم گف من پریود شدم تو آب😐  حالا من😐 ...

یا خدا

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
1156
دکتر من از اول بارداری منعم کرد کلا

دکتر من منع نکرده ولی خب شک کردم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

استخر خیلی کثیفه.من قبل بارداریمم دوس نداشتم برم

مادر بزرگ دوستم تو عروسیش بغل گوشش بهش توصیه کرده که هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلو شوهرت نکن چون باعث میشه که شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.بهش یاد داده بود که هیچوقت نون و تخم مرغ تو خونتون تموم نشه چون شبی نصف شبی کسی بیاد خونتون انتظار چلو کباب نداره  حداقل یه نیمرو میزاری جلوش.جایی نباش که ورنخیزی حرفی نزن که ورنتیزی(یعنی مراقب نشست و برخاستت باش).اگه شوهرت دوستت داشته باشه خیالت راحت اما اگه دنیا دوستت داشته باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش یعنی همیشه پس انداز مخفی داشته باش.میگفت تعریف دونفرو پیش بقیه نکن یکی بچه یکی شوهرزود چشم میخورن.میگفت یه روز به این  میرسی که  اول وآخرفقط شوهرت میمونه برات نه بچت نه پدرو مادرت،پس همیشه هوای شوهرتو داشته باش
1213
نری ها یکی از فامیلامون دوماه پیش رفت تو دریا فشار اب رو شکمش سنگینی میکرد بعد ی هفته ب خونریزی افتا ...

مرسی گلم حتما