2726
عنوان

سقط جنین

9258 بازدید | 87 پست

سلام دوستان.من هفته پیش بی بی چک زدم جوابش مثبت بود.هنوز سونو نرفتم ولی با محاسبات خودم احتمالن هفته چهارم هستم.تو دوران عقد هستم و 6 ماه دیگه جشن عروسیم هست.فعلن شرایط ادامه بارداری رو ندارم و تصمیم به سقط دارم و  4تا قرص و شیاف گرفتم.فعلن منتظرم که سونو انجام بدم و مطمئن شم که خارج از رحم نیست.از دردش خیلی میترسم.میشه دوستانی که قبلن تجربه سقط داشتن راهنماییم کنن.تاکید میکنم راهنمایی** نه سرزنش و نصیحت.چون هرکس خودش خبر از زندگیش داره پس لطفن قضاوت نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما تحت نظر دکتر انجام بدین. یه بنده خدایی تو عقد سقط کرد بعدا دیگه حامله نشد .دکترا گفتن باید موقع سقط یه امپولی میزده فکرکنم چون ار هاش خونش منفی بوده ولی چون نزده دیگه حامله نشد. دقیق علتشو نمی دونم فکر کنم همین بود.

مرسی.نترس عزیزم.دردش از پریود یکم بیشتره.اما قبلش برو دکتر مطمئن شی مشکلی نداری.بعدشم حتنا برو دکتر ...

امروز برای سنو میرم که مطمئن شم خارج از رحم نیست.بعدشم خودم‌ تو خونه قرص و شیاف رو استفاده میکنم.انشالله که بخوبی انجام بشه و نتیجه بگیرم

من دیرتر سقط کردم. امروز میرم سونو.اول دو تا قرص خیس کردم گذاشتم زیر زبون یکی هم واژن....دوباره یک ساعت بعد....تا ده تا ..کم کم خونریزی و دفع لخته و اینا داشتم.امروزم میرم سونو...

نمیتونی عروسی رو بندازی جلو؟

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  
دونه ای 50 هزار

اول مطمین شو قرصت تقلبی نباشه

بعدم چون دکتر پیشت نیست واژینال استفاده نکن فقط زیر زبون 

حین استفاده هم راه برو اگه میتونی پله و طناب زدن هم خوبه

بعدم حتما یکی پیشت باشه تنها نباش

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
امروز برای سنو میرم که مطمئن شم خارج از رحم نیست.بعدشم خودم‌ تو خونه قرص و شیاف رو استفاده میکنم.انش ...

منم خیلیترس داشتم ولی اصلا درد نداشت از پریود کنار بود.دمنوش گل گاو زبان، بابونه،آویشن بخور...بپر بپر بکن.طناب زدن دراز نسشت کمکت میکنه..

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  
امروز برای سنو میرم که مطمئن شم خارج از رحم نیست.بعدشم خودم‌ تو خونه قرص و شیاف رو استفاده میکنم.انش ...

زیاد عجله نکن.من بارداری ناخواسته داشتم میخواستم سقطش کنم.دکتر که رفتم گفت اصلا رشد نکرده و خودش کورتاژم کرد.ایشالا مشکل شمام به بهترین شکل ممکن حل شه

من دیرتر سقط کردم. امروز میرم سونو.اول دو تا قرص خیس کردم گذاشتم زیر زبون یکی هم واژن....دوباره یک س ...

نه عزیزم نمیشه‌.فعلن اصلن شرایط ادامه بارداری رو ندارم.خیلی زوده واسمون.شما درد نداشتی موقع سقط؟ چقدر زیاد بهتون قرص دادن

من از داروخونه ابن قرص و شیاف رو گرفتم از دوستامون بودن و گفتن با همین 4 تا جواب میگیری

2706