2410
2553

میشه تو این حالت برای من دعا کنی؟ مرسی عزیزم.. 

من دعات کردم برو نی نیتو دنیا بیار خدا پشت وپناهت...

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اخیییییی عزیزم نگران هیچی نباش خدابزرگه توکل کن به خو ش به این فک کن که بچتو قراره بغل کنی چقد شبرینه تواین لحظه ها هرچی از خدا بخوای بهت میده پس ما و همه منتظرای بچه ر و دعا کن خدا پشت و پناهت

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار  

مبارک خانومی ب سلامتی زایمان کنی و بغل بگیری نینیتو برا همه منتظرا و من دعا کن نزدیک سه ساله منتظرم 😟😙

خدایا همون گناهامونو ببخش که نمیذاره دعاهامون برآورده بشه
2714

مباركه عزيزم به دنيا اومد؟

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
سلام عزیزم ببخشید با تاخیر جواب دادم .بله بالاخره ۱۱و ۳۰ بود که بعد کلی درد به دنیا اومد . 

آخي عزيزم مباركتون باشه

طبيعي بود؟ پشيمون نيستي از طبيعي؟ 

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
آخي عزيزم مباركتون باشه طبيعي بود؟ پشيمون نيستي از طبيعي؟ 

سلامت باشی عزیزم . من ۹ ماه فقط خوندم و تحقیق کردم راجب زایمان و نحوه انجامش و کلی هم به نظر خودم بدنم اماده بود ولی اون روز واقعا خداست که آدم حفظ میکنه و من دردهای زیادی مثل سنگ صفرا و کلیه و ...کشیدم ولی فکر نمیکنم هیچ دردی به پای درد زایمان برسه .تا ۴ سانت خوب بود و تحملش راحت بود به نسبت به مرز ۶ که رسیدم دیگه نمیتونستم تحمل کنم و تا فول شدن و تولد پسرم واقعا لحظه های سختی بود .نمیخواستم بخیه بخورم متاسفانه پرستار به حرفم گوش نداد و امپول فشار زد بچه چرخید رفت زیر سینم و شرایطم سخت شد . خلاصه بعد ۹ ساعت درد کشیدن تموم شد ولی الان بعد ۱۱ روز هنوز شبیه ادم کوکی راه میرم و تو نشستن و بلند شدن بخیه هام اذیتم میکنه . اگر یه بار دیگه مامان بشم فکر نکنم به طبیعی پا بدم . هم درد طبیعی کشیدم هم بردنم اتاق عمل و بیهوشم کردن برای ترمیم و بخیه . بین همه این دردها لحظه ای که پسرم گذاشتن رو شکمم فقط حواسم به اون بود و درد خودم فراموش کردم . خدا همه نی نی هارو حفظ کنه و به هرکس که آرزوشو داره ببخشه واقعا حس جالبیه .از بدو تولدش دیگه مال خودت نیستی و تمام وجودت میشه اون نی نی و نگرانی هاش . ببخشید طولانی شد ⚘🙏

سلامت باشی عزیزم . من ۹ ماه فقط خوندم و تحقیق کردم راجب زایمان و نحوه انجامش و کلی هم به نظر خودم بد ...

الهي هميشه شاد و سلامت باشين مرسي كه توضيح دادي عزيزم