2733
2734

الان یه خانمی اومد دم در خونه حدود ۵۰ ساله. تیپش خوب بود.مانتو و شلوار و کیف و کفش و شال مرتبی داشت. گوشواره هم داشت و یه انگشتر طلای مدل قدیمی. گفت دخترم میشه یه کمکی بهم بکنی؟بهش گفتم یه بسته مرغ برات بیارم گفت آره خیلی ممنون میشم. ولی من هنوزم از سرو وضعش در تعجبم. خیلی هم مودب بود.....شما هم اگه گدایی دیدین که تعجب کردین بگید

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂

دقیقا ی خانم مرتبم در مرغی از من کمک خواست اصا ب گداها نمیخورد مامانم ی رون خیلی درشت بهش داد 🤨

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

( خیلی ربطی ب تاپیک نداشت ولی ) وقتی پیرمرد یا پیرزنی میبینم ک

داره تو سطل زباله دنبال غذا و ... می گرده

انقدر اعصابم خورد میشه ک حد نداره 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

چرا بهش دادی وقتی سر و وضعشو دیدی؟؟ میگفتی ننه انگشترو بفروش خرج زندگی کن 

از یاد برده ای و از یاد برده ام تو را        افسوس که رفته ای و از دست داده ام تورا     ای آرزوی من تو کجایی و من کجا       باور نمی کنم که نمی بینمت تورا     گاهی به یاد تو و چشم بی شرم تو دمی    از خود برون شوم و خواهمت تو را     اشکم روان شود وبغض می کشد    وقتی که یاد آوردم رفتن تو را     لعنت بر این جفای زمانه و تقدیر روزگار    آزرده میکندم هوس دیدن تو را

به یکی هزاری دادم پرت کرد روزمین والله قبل از گرونیا پول خوبی بود برای متکدی

متکدی_بی_شخصیت#  

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738
اره دم آمیوه فروشی بودم گفت یک شیر هویج برام سفارش بده مغازه دار گفت همیشه اینجاست

منم دم رستوران یه زن و بچه گفتن کمکمون کن بردمشون داخل براشون یه غذا گرفتم. میدونستم گرسنه ان. ولی آب میوه 🤔

دوستم یه گدا دیده بود مثلا لال بود بعد پول خورد نداشته گفتم خورد ندارم  گدا گفته بده برات خورد کنم    

خودمم یه گدا دیدم چون هرروز یه مسیر رو میرم ایشون رو می بینم و ایشونم هرروز گیر میده کمک کن .یه بار محلش ندادم بهم فحش داد   

ما یه بار گدا اومد بهش برنج دادیم نگاش کرد گفت هم کمه هم پختش خوب نیس 😁

خخخخ پوکیدم از خنده

از یاد برده ای و از یاد برده ام تو را        افسوس که رفته ای و از دست داده ام تورا     ای آرزوی من تو کجایی و من کجا       باور نمی کنم که نمی بینمت تورا     گاهی به یاد تو و چشم بی شرم تو دمی    از خود برون شوم و خواهمت تو را     اشکم روان شود وبغض می کشد    وقتی که یاد آوردم رفتن تو را     لعنت بر این جفای زمانه و تقدیر روزگار    آزرده میکندم هوس دیدن تو را

تو ترافیک بودم یه دونه ازین پسرایی که دسمال میفروشن اومد به منم بفروشه حالا من هیچی هیچی پول همراهم نبود اگه پیشم باشه همیشه از یکی دوتا ازینا که دلم بسوزه خرید میکنم.گفت دسمال میخوای گفتم نه گفت بخر دیگه خسیس دوتا فحشم داد و رفت😐😐😐😐

دقیقا ی خانم مرتبم در مرغی از من کمک خواست اصا ب گداها نمیخورد مامانم ی رون خیلی درشت بهش داد 🤨

آدم میمونه که راست میگه یانه. ولی دلت نمیادکمک نکنی 

2706