2726
عنوان

باردارهستم یانه

336 بازدید | 23 پست

سلام امروز۱۰روز از نزدیکیم میگزره وسینه هام دردمیکنه اشتهام زیادشده تکرر ادراردارم نفخ دارم حالت تهوع خیلی خفیفم دارم زیردلم وکمرمم کمی دردمیکنه ولی امروزکه ۱۰روزگذشته بی بی چک روژان زدم منفی بود.به نظرتون چیکارکنم.دیروزباروش خانگی تست کردم یعنی باجوش شیرین اما اون مثبت بود 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
الزامی
0
0%
الزامی
1
100%

من دفعه قبل ده روز بعد نزديكي بيبي مثبت شد

اين علايمت ميتونه هم واسه پريود باشه هم واسه بارداري واقعا نميشه تشخيص داد فقط صبرررر

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یک قاشق جوش شیرین داخل ادرارت میریزی اگه کف کردحامله ای اگه خیلی کم بود کفش یاکف نکرد منفیه

اینکارو با ادرار یه نفر که مطمئنی باردار نیست مثلا شوهرت انجام دادی ببینی درسته یا نه در کل برا همه کف میکنه.

خدا جون میدونم مراقب همه نی نی ها و بنده هات هستی ممنون  
ده روز بعد از نزدیکی که مشخص نمیشه، اینهایی هم که میگی علایم قبل از پریوده که چه باردار باشی چه نباش ...

من۵این ماه پریودم خوب شد ۹هم نزدیکی داشتم بعدازاون اینجوری بودم تکررادرار گرفتم اشتهام خیلی شده نفخ ویبوست دارم حالت تحوع هم کمی دارم 

اینکارو با ادرار یه نفر که مطمئنی باردار نیست مثلا شوهرت انجام دادی ببینی درسته یا نه در کل برا همه ...

نه خودم روزای اولش امتحان کردم کف نکرد روز ۹امتحان کردم شد

2706