2703
2553
عنوان

دلم ميخواد جرش بدم 😭😭😭

1152 بازدید | 30 پست

قرار بود بريم پياده روي كله پاچه امبخريم بياريم خونه ساعت يادمون رفت بزاريم ٨/٣٠منو بيدار كرده تينا ساعت ٨/٣٠خواذ مونديم بيدارشدم ميگه عب نداره بريم يه دور بزنيم بيايم رفت دستشويي اومد حاضر شد منم رفتم صورتمو بشورم اومدم بيرون گفت بيا اين ريموتو بزن من برم مغازه منم قاطي كردم هرچقدر صدام كرد اومدم تو اتاق خوابيدم جواب ندادم خودش رفت زد ماشينو برد بيرون دوباره اورد گذاشتش خونه ريموتو رفت 

الان دلم ازش خيلي پره خو مگه من ادم نيستم بيخود ميكنه نميخواد ببره بيدارم ميكنه بنظرتون چيكار كنم 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ناهار برین بیرون. سخت نگیر

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
منم جای شمابودم عصبانی میشدم ولی خب ازقهرودعوا هم خوشم نمیاد شخصا

قهر نكردم ولي حسابي اعصابم خورده بهش گفتم فقط الان بأمن حرف نزن اعصابم خيلي خورده 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قهر نكردم ولي حسابي اعصابم خورده بهش گفتم فقط الان بأمن حرف نزن اعصابم خيلي خورده 

راه حل خوبیه منم مثل شما ناراحت ک میشم نمیخوام حرف بزنم ولی بعد ی ساعت حالم بهترمیشه ناراحت نشین ..اینا توزندگی چیزی نیس ک بخوایین بخاطرش ازهم دلخورودل بشکنین 

یک پایان تلخ بهترازیک تلخی بی پایانه
2706