2733
2739
عنوان

وحشت از آمپول

153 بازدید | 18 پست

سلام 21 سالمه و به طور خیلی بدی از آمپول میترسم.

وقتی قرار میشه آمپول بزنم بغضم میگیره و دستو پاهام یخ میزنه. لوس نیستم و از آدمایی نیستم که تحملم در مقابل درد کم باشه ولی از آمپول خیلی میترسم و فقط 20 درصدش به دردش ربط داره😢بقیشو نمیدونم

راهنماییم کنید😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای خدا منم فوبیای امپول دارم😣

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
2738
و من چقد سفتم در برابر آمپول و همه چیز‌. یه سری آمپولای میزنم که خود دکتر امپول زنه هم میگه خودم حاظ ...

دردت نمیاد؟😯

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
دردت نمیاد؟😯

تو زندگی خیلی چیزا دردم میاد ولی تحمل میکنم. تازه آمپول که خیلی خوبه. کتک میخورم حتی تا دادگاه نمیرم شکایت کنم بی خرجی می مونم از شوهر ولی صدام در نمیاد.مورد  بی محبتی تبعیض و ....قرار میگیرم ولی کاری نمی تونم بکنم 

بعد جالبه که من با آزمایش خون و سرم هیچ مشکلی ندارم، دردم فقط آمپول عضلانیه

منم تو آمپول بی حسی و دندونپزشکی مشکل خاصی ندارم. ولی وقتی میزنن تو ... میمیرم😣😣

منم تو آمپول بی حسی و دندونپزشکی مشکل خاصی ندارم. ولی وقتی میزنن تو ... میمیرم😣😣

خیلی بده خییییییییلی 😣😣😣

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2706