2410
2553
عنوان

نامنظمی قاعدگی

340 بازدید | 14 پست

سلام دوستان

چندماهی هست پریودیم نامنظمه به دکترم مراجعه کردم دوماه پریود نمیشدم پروژسترون زدم پریودشدم بعدازاون دوماه حدودا پاک نمیشدم دوباره رفتم دکتر قرص بهم دادن پاک شدم  دوماه منظم بودم ولی الان دوباره این ماه پریود نمیشم  کلافه شدم دیگ میترسم برای بارداریم مشکلی ایجاد بشه چیکارکنم بشم درضمن کمی عفونت به همراه سوزش ادرار دارم ممکنه ازاون باشه؟؟جواب بدید لطفا باید چیکارکنم

اخ.نگو.دیگه.منم.نمیشم.باید.پروژسترون.بزنم.در.حالیکه.قبلا.هرماه.میشدم..اساله.که.درگیرم.تا.اینکه.۳ماه.پیش.رفتم.طب.سنتی..واسه.ناباروری.شکر.خدا.یه.کم.شدم.بدون.پروژسترون.نمیدونم.حالا.از.داروهای.سنتی.بود.یا.مامان.بابام.اینقدر.دعا.کردن.تا.بشم..خواهرم.میگفت..مامان.به.بابا.میگه.سر.نماز.صبح..تورو.دعا.کنن..اینقدر.خجالت.کشیدم......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اخ.نگو.دیگه.منم.نمیشم.باید.پروژسترون.بزنم.در.حالیکه.قبلا.هرماه.میشدم..اساله.که.درگیرم.تا.اینکه.۳ماه. ...

الهی عزیییزم

من برای اقدام به بارداری میترسم هی میگم نکنه نامنظمم نشه یوقت😢😢

واقعا تاثیری داره؟؟؟؟؟؟😢😢😢😢

اره یکی از اشناهامون انجام داده بود خوب بود

البته باید پیش ی ادم کار بلد بری

میگم ب نمایندگی های دکتر روازاده یاخیر اندیش مراجعه کن شاید بتونن با داروهای طبیعی مشکلتو حل کنن

2714
ولی.حامله.نشدم.اخه.شوهرم.خیلی.ضعیفه.به.اونم.دارو.داد.بازم.باید.بریم.پیشش

یکی ازدوستام 6 7ماه یه بار پری میشه کیستم داره الان بارداره 6ماهه اقدام کرده

دکتر ک رفته بود گفته بود این طرز فکرغلطه که میگن نامنظمس یا تاخیر در پریودی بارداری رو مشکل میکنه

من خیلی پریودم عقب میفتاد و این موضوع رو رفتار و اعصابمم تاثیر گذاشته بود. به حدی درد میکشیدم سر تایم پریودم که روانی میشدم. ولی پریود نمیشدم. رفتم دکتر گفت کیست دارم و تخمدانمم تنبل شده. با دارو تحت درمانم الان و خداروشکر خیلی خیلی بهتر شدم و سه ماهه سر زمان پریود میشم و وضعیت جسمانیمم خیلی بهتر شده. حتما اول ازمایش بده بعد بفکر درمان باش. شاید یه علت خیلی ساده داشته باشه که با درمان اون مشکلت حل بشه تو این پیج اطلاعات خیلی خوبی راجب انواع بیماری ها و مشکلات زنان هست شاید بهت کمک کنه https://www.instagram.com/dr.homeira.mosadegh/

2706