2410
2553

خانواده شوهرم مثل آب روون خرج میکنن جوری که ۲میلیون ته حسابشون نمیذارن همشم از شوهرمو برادرشوهرم قرض میگیرن خواهر شوهرام زرنگن ،اینسری پدر شوهرم زنگ زد قرض بگیره شوهرم اومد منو راضی کنه که به باباش پول بده از شرایط و بدبختیامون واسش گفتم و اینکه چقدر سختی میکشیم تا پولامون جمع شه ،و اینکه خانوادش چقدر راحت خرج میکنن ،راضی شد که بهشون کمک نکنه چند بار هم به خوبی ازش پرسیدم که میدی بالاخره گفت نه،و دیشب یه مسئله ای شد که داشتیم حساب کتاب میکردیم جلو خانوادش ،جلو اونا دیگه رو نکرد چقدر پول داره امروزم بهم زنگ زد گفت به خانوادم نگو که وام گرفتیمو پول داریم چون هی میخوان ازمون قرض بگیرن،واقعا تعجب کردم،میدونیم ما از اول ازدواج چقدر سر این مسائل با هم جنگیدیم، بخدا ما خونه هم نداریم نمیگن انقدر قرض نگیریم اینا یه خونه بخرن واسه خودشون 

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

خودشون نزدیک ترین جا رو با اسنپ میرن ،بهترین خرجارو میکنن،واقعا انگار  عادت کردن میگن هر جا کم بیاریم پسرا هستن که ازشون پول بگیریم ولی خواهرشوهرام خوب زرنگن همش میان میگن قسط و قرض داریم 

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب خداروشکر که شوهرت متوجه شد انشالله تاسال دیگه خونه هم بخرین

انشالله ،ایشالله اگه شما هم ندارین بخرین

2714
شوهر منم یه مدت جو گرفتش اومد دیگه جلو اونا زرنگ باشه ولی تا بابای زرنگش رنگشو زرد کرد گردنشو کج کرد ...

آره خیلی هم زبون دارن ،فقط مثل استفاده میکنن از بچه هاشون ،اگه داشته باشن هم هیچ موقع کمک پسراشون نمیکنن فقط حمایت مال دخترشونه

آره خیلی هم زبون دارن ،فقط مثل استفاده میکنن از بچه هاشون ،اگه داشته باشن هم هیچ موقع کمک پسراشون نم ...

منم از همین میسوزم که فقط دست بگیر دارن دست بده ندارن . خدای توقع ان

این نیز میگذرد 
قرضارو پس میدن یا نه؟

قرضارو والا بعد یه سال ،یسالو خورده ای ،از وقتی ازدواج کردم با شوهرم سر همین مسائل بحث داشتم، الان کلی به برادرشوهرم بدهکارن ولی نمیکنن یکم قناعت کنن پولشو بدن اون بدبختم چیزی نداره و مجرده کل خرج عروسیشم خودش باید بده مثل شوهر من

منم از همین میسوزم که فقط دست بگیر دارن دست بده ندارن . خدای توقع ان

سر مراسم خواستگاری اومد گفتن ما واسه دخترا ال کردیم بل کردیم ،مارو مجبور به هزینه کردن کردن بعد خودشون کل خرجایی که قبول کردنو نکردن انداختن گردن شوهرم بعد همون موقع ها وسیله ی خونشونو عوض میکردن

2706