2726
عنوان

تاپیک /رفتیم خونه دوست مشترکمون،هنوز هنگم/چرا تعطیل شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 81 پست
گفت شب الان تاریک نمیتونم از خیابون عکس بذارم ک باورتون شه آمریکام بعد بچه ها گفتن از یچیزی ک آمریکا ...

اره من دیدم ولی خب تاپیک قفل بود گفتم تا اخر بخونم ببینم نتیجه چی شد ک تعطیل شد

ولی تا جاییکه من خوندم همه باور کرده بودن امریکاس

فقط الان نمیدونم ب چی گیر دادن ک فهمیدن دروغ میگه؟؟؟

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها اون که داشت راست میگفت به نظرم اسکرین شات از صفحه گوشیش گرفت ساعت ۳ و نیم بود در صورتی که پیامای بچه ها تو اسکرینش ساعت۱و نیم بود

واسه اون صبح بود

"تولید مثل" اسمش روشه، اگه واقعا خوبید، مثل خودتونو تولید کنید. با تشکر
واقعا؟چرا بعضیا بی سوادیشونو جار میزنن خود شهرای امریکا با هم اختلاف ساعت دارن.مثلا لس آنجلس با تهرا ...

اره من تا اینجا خوندم داشتم میگشتم ببینم استارتر اینو چی جواب داده ک تعطیل شد😶😶

2728
واقعا؟چرا بعضیا بی سوادیشونو جار میزنن خود شهرای امریکا با هم اختلاف ساعت دارن.مثلا لس آنجلس با تهرا ...

دقیقاااااااا

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗

از یخچالشم عکس گذاشت وسایلش خارجی بودن جز یه ماست موسیر که اونم گفت از سوپر مارکت ایرانی خریدم

"تولید مثل" اسمش روشه، اگه واقعا خوبید، مثل خودتونو تولید کنید. با تشکر
بچه ها اون که داشت راست میگفت به نظرم اسکرین شات از صفحه گوشیش گرفت ساعت ۳ و نیم بود در صورتی که پیا ...

من دیگه اسکرینارو ندیدم

پس از کجا میگن دروغ میگه؟؟

بابا راست میگفت .یعنی شما این که یه نفر امریکا باشه براتون غیر قابل باوره؟؟؟؟مگه همه افراد نینی سایت ایرانن؟  

انتظار داشتنت شده نه ماه !!!!!!!!!جان من کی میای پس؟؟؟؟!  خدایا ما خارداریم به ما بچه نمید
نه دروغ نمیگفت .من میشناسمش.امریکاست .ثابت هم کرد.

اولش میخواست با تقویم ثابت کنه خو تقویم ایرانی بود😑با دلار هم ک چیزی ثابت نمیشه الان همه دلار دارن 

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
از یخچالشم عکس گذاشت وسایلش خارجی بودن جز یه ماست موسیر که اونم گفت از سوپر مارکت ایرانی خریدم

اینقد عجیبه یکی امریکا زندگی کنه اخهههه😑😑😲😲😲

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗

خب پس دیگه چی دروغ بود این وسط🤔🤔🤔همه چی ک جور بوده انگار

تقویمش 

بابا راست میگفت .یعنی شما این که یه نفر امریکا باشه براتون غیر قابل باوره؟؟؟؟مگه همه افراد نینی سایت ...

تو همه شهرهای جهان ایرانی موجوده بابا🤣🤣

2706