2726
عنوان

تاپیک /رفتیم خونه دوست مشترکمون،هنوز هنگم/چرا تعطیل شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 81 پست
عاقاااااا من تا خوندمش اومدم نظر بذارم قفل شد تو دلم موند نگمم  چراااااا هیچکدومتون نفهمیدین ک ...

چرا من دیدم تبلیغات بالاش ایرانی بود

ولی کیف پولش چی؟

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
دوستش با شورت سوتین از استخر اومد بیرون با کلی پشم ک از اینور اونورش آویزون بود. شوهرش هم بعدش با حو ...

مرسی دوست عزیزم

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها بهش گفتن دروغ میگی عکس از کیف پولت بزار گذاشت بعد گفتن ۵۰ دلاری تا بزن عکس بگیر بازم تا کرد گ ...

واااااا😑😑😑😑

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗
عاقاااااا من تا خوندمش اومدم نظر بذارم قفل شد تو دلم موند نگمم  چراااااا هیچکدومتون نفهمیدین ک ...

یعنی چیییی

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗
2728
مرسی دوست عزیزم

خواهش میکنم عشقم 

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
چرا من دیدم تبلیغات بالاش ایرانی بود ولی کیف پولش چی؟

الان 80 درصد ایران دلار رو دستشون مونده دارن 😂چقد زود باورین آخه

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
تعریف کن تو میدووونی  بعد روبوسی با بیکنی چی شدددد

اونجاشو دیگه توضیح نداد زیاد

گفت شوهرم گفته اگه میدونستم نمیومدم دوستمم ناراحت شده ک ب اصرار کرده مارو برده اونجا

شوهر طرف هم از تو استخر دراومده ی حوله گذاشته به خودش

دوستش با شورت سوتین از استخر اومد بیرون با کلی پشم ک از اینور اونورش آویزون بود. شوهرش هم بعدش با حو ...

سی سانت😑😑😑😑😑😑 واااا😣🤣🤣🤣🤣🤣

الان 80 درصد ایران دلار رو دستشون مونده دارن 😂چقد زود باورین آخه

چی بگم😐😐اخه طرف فکر همه جارو کرده بعد دروغ گفته

چطور شک کردن بهش؟؟دروغش چی بود ک هما فهمیدن

یعنی چیییی

گفت شب الان تاریک نمیتونم از خیابون عکس بذارم ک باورتون شه آمریکام بعد بچه ها گفتن از یچیزی ک آمریکایی باشه بذار عکس از تقویم گرفت گذاشت تقویم هم همش متن فارسی توش بود ولی هیشکی چیزی نگفت😐

سی سانت😑😑😑😑😑😑 واااا😣🤣🤣🤣🤣🤣

الکی مثلا. ینی خیلی زیاد بود. خخخ

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
یه سری ادم حسود ریختند تو تاپیک استارتر استارتر هم براشون عکس می ذاشت بازم اون کاربرا مثل یه بچه 8 ...

چرا تعطیل شد حالا 

گزازش خورد یا نینییار زحمت کشید

فقط ی نفر اومد گفت خواهرم امریکاست ساعتشو ۹ ساعت با ما فرق میکنه چرا استارتر ساعت ۱۲ رو گفت ۱:۳۰ب وق ...

واقعا؟چرا بعضیا بی سوادیشونو جار میزنن خود شهرای امریکا با هم اختلاف ساعت دارن.مثلا لس آنجلس با تهران ۱۲ ساعت ولی واشنگتن ۸ساعت فاصله داره

فقط ی نفر اومد گفت خواهرم امریکاست ساعتشو ۹ ساعت با ما فرق میکنه چرا استارتر ساعت ۱۲ رو گفت ۱:۳۰ب وق ...

بابا امریکا کلی ایالت داره با تفاوت زمانی مختلف 😑😑😑😑😑

چی بگم😐😐اخه طرف فکر همه جارو کرده بعد دروغ گفته چطور شک کردن بهش؟؟دروغش چی بود ک هما فهمیدن

دیگه وقتی آدم بیکار باشه میشینه به دروغایی ک میخواد سر هم کنه فکر میکنه ... من نمیدونم توی تایپیک نبودم ولی تا یجاییش رو خوندم معلوم بود داره .... میگه😑

2706