2726
عنوان

تاپیک /رفتیم خونه دوست مشترکمون،هنوز هنگم/چرا تعطیل شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 81 پست
ا تعطیل شد ؟

اری 

من نمیدونم چرا اینقد ازت انرژی مثبت میگیرم ❤

کلا ای لاو یو داری😘🤣

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم توهنگم میشه مختصر توضیح بدی اخرش چی شد؟

والا منم وسطاش بودم

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗
2728
جدددی؟😑😑😑من تا اونجا خوندم ک با بیکنی و شیو نشده اومد دست روبوسی کرد بعدش چی شد😲

بچه ها بهش گفتن دروغ میگی عکس از کیف پولت بزار گذاشت بعد گفتن ۵۰ دلاری تا بزن عکس بگیر بازم تا کرد گذاشت

من تا ابنجا خوندم  بعدش چی دروغ بود؟؟

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد

عاقاااااا من تا خوندمش اومدم نظر بذارم قفل شد تو دلم موند نگمم 

چراااااا هیچکدومتون نفهمیدین که تقویم ایرانی؟ و پر از متن های فارسی بوووود😡😑

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
اری  من نمیدونم چرا اینقد ازت انرژی مثبت میگیرم ❤ کلا ای لاو یو داری😘🤣

قربونت عزیز دلم لطف داری 😘⁦❤️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
منم توهنگم میشه مختصر توضیح بدی اخرش چی شد؟

دوستش با شورت سوتین از استخر اومد بیرون با کلی پشم ک از اینور اونورش آویزون بود. شوهرش هم بعدش با حوله اومد. فقط هم چای داد بهشون اونم خودشون از فلاسک ریختن. هندونه هم میخاس بده ولی اینا پاشدن رفتن خونشون. پشم هاش هم سی سانت بود. خخخخ. نگین چه بی حیا و مگه ممکنه و اینا. استاتر ساکن امریکاس

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
چي چي بود

من فقدمیدونم رفته بود خونه دوستش کنار استخر ب چای دعوت بودن 

بعد دوستش با بیکنی با موهای شیو نشده اومد بهش دست روبوسی کرد 

اقا چی بود جریانش افررررین ب منم بگین

نوشتم یکم بالاتر. دوست استاتر دعوت کرده. اون اتفاقا افتاد. رفتن دیدن تو استخرن و فلان... 

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩

فقط ی نفر اومد گفت خواهرم امریکاست ساعتشو ۹ ساعت با ما فرق میکنه چرا استارتر ساعت ۱۲ رو گفت ۱:۳۰ب وقت امریکا😶😶

بعد از این چی شد؟؟؟

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
چرا سرکاری؟؟اونکه عکس گذاشت هرچی میگفتن باز عکس گذاشت چرا شد سرکاری چیو دروغ میگفت

تعریف کن تو میدووونی 

بعد روبوسی با بیکنی چی شدددد

من فقدمیدونم رفته بود خونه دوستش کنار استخر ب چای دعوت بودن  بعد دوستش با بیکنی با موهای شیو ن ...

اوووووووه 

يارو سنتي وصنعتي باهم بوده 

بيكيني پشمي

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
2706