945
44
عنوان

تاپیک /رفتیم خونه دوست مشترکمون،هنوز هنگم/چرا تعطیل شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1027 بازدید | 81 پست
سی سانت😑😑😑😑😑😑 واااا😣🤣🤣🤣🤣🤣

الکی مثلا. ینی خیلی زیاد بود. خخخ

اینقد نخودای اجیل رو مسخره کردین گفتین‌ بی کلاسه ،ک امسال همون نخودم گیرمون نمیاد😭            یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅
یه سری ادم حسود ریختند تو تاپیک استارتر استارتر هم براشون عکس می ذاشت بازم اون کاربرا مثل یه بچه 8 ...

چرا تعطیل شد حالا 

گزازش خورد یا نینییار زحمت کشید

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی ناز مامان زود زود بیا تو دل مامانی که بدجور منتظرتم😘
فقط ی نفر اومد گفت خواهرم امریکاست ساعتشو ۹ ساعت با ما فرق میکنه چرا استارتر ساعت ۱۲ رو گفت ۱:۳۰ب وق ...

واقعا؟چرا بعضیا بی سوادیشونو جار میزنن خود شهرای امریکا با هم اختلاف ساعت دارن.مثلا لس آنجلس با تهران ۱۲ ساعت ولی واشنگتن ۸ساعت فاصله داره

چطو به تو گیر ندادن   

فقط ی نفر اومد گفت خواهرم امریکاست ساعتشو ۹ ساعت با ما فرق میکنه چرا استارتر ساعت ۱۲ رو گفت ۱:۳۰ب وق ...

بابا امریکا کلی ایالت داره با تفاوت زمانی مختلف 😑😑😑😑😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چی بگم😐😐اخه طرف فکر همه جارو کرده بعد دروغ گفته چطور شک کردن بهش؟؟دروغش چی بود ک هما فهمیدن

دیگه وقتی آدم بیکار باشه میشینه به دروغایی ک میخواد سر هم کنه فکر میکنه ... من نمیدونم توی تایپیک نبودم ولی تا یجاییش رو خوندم معلوم بود داره .... میگه😑

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
953
گفت شب الان تاریک نمیتونم از خیابون عکس بذارم ک باورتون شه آمریکام بعد بچه ها گفتن از یچیزی ک آمریکا ...

اره من دیدم ولی خب تاپیک قفل بود گفتم تا اخر بخونم ببینم نتیجه چی شد ک تعطیل شد

ولی تا جاییکه من خوندم همه باور کرده بودن امریکاس

فقط الان نمیدونم ب چی گیر دادن ک فهمیدن دروغ میگه؟؟؟

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد

بچه ها اون که داشت راست میگفت به نظرم اسکرین شات از صفحه گوشیش گرفت ساعت ۳ و نیم بود در صورتی که پیامای بچه ها تو اسکرینش ساعت۱و نیم بود

واسه اون صبح بود

"تولید مثل" اسمش روشه، اگه واقعا خوبید، مثل خودتونو تولید کنید. با تشکر
واقعا؟چرا بعضیا بی سوادیشونو جار میزنن خود شهرای امریکا با هم اختلاف ساعت دارن.مثلا لس آنجلس با تهرا ...

اره من تا اینجا خوندم داشتم میگشتم ببینم استارتر اینو چی جواب داده ک تعطیل شد😶😶

واقعا؟چرا بعضیا بی سوادیشونو جار میزنن خود شهرای امریکا با هم اختلاف ساعت دارن.مثلا لس آنجلس با تهرا ...

دقیقاااااااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
727

از یخچالشم عکس گذاشت وسایلش خارجی بودن جز یه ماست موسیر که اونم گفت از سوپر مارکت ایرانی خریدم

"تولید مثل" اسمش روشه، اگه واقعا خوبید، مثل خودتونو تولید کنید. با تشکر
بچه ها اون که داشت راست میگفت به نظرم اسکرین شات از صفحه گوشیش گرفت ساعت ۳ و نیم بود در صورتی که پیا ...

من دیگه اسکرینارو ندیدم

پس از کجا میگن دروغ میگه؟؟

بابا راست میگفت .یعنی شما این که یه نفر امریکا باشه براتون غیر قابل باوره؟؟؟؟مگه همه افراد نینی سایت ایرانن؟  

فقط 40 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه مامانا فکر میکنن بچشون خوشگل ترین بچه دنیاست   اما......فقط یکی شون درست فکر میکنه !!!!!  که اونم مامان منه    (باردار نیستم ولی اقدامم دعا کنید تیکرم واقعی شه ۷ماهه منتظرم )
نه دروغ نمیگفت .من میشناسمش.امریکاست .ثابت هم کرد.

اولش میخواست با تقویم ثابت کنه خو تقویم ایرانی بود😑با دلار هم ک چیزی ثابت نمیشه الان همه دلار دارن 

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
932
از یخچالشم عکس گذاشت وسایلش خارجی بودن جز یه ماست موسیر که اونم گفت از سوپر مارکت ایرانی خریدم

اینقد عجیبه یکی امریکا زندگی کنه اخهههه😑😑😲😲😲

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خب پس دیگه چی دروغ بود این وسط🤔🤔🤔همه چی ک جور بوده انگار

تقویمش 

@مومیایی    

فقط 40 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه مامانا فکر میکنن بچشون خوشگل ترین بچه دنیاست   اما......فقط یکی شون درست فکر میکنه !!!!!  که اونم مامان منه    (باردار نیستم ولی اقدامم دعا کنید تیکرم واقعی شه ۷ماهه منتظرم )
بابا راست میگفت .یعنی شما این که یه نفر امریکا باشه براتون غیر قابل باوره؟؟؟؟مگه همه افراد نینی سایت ...

تو همه شهرهای جهان ایرانی موجوده بابا🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40