834
44
یه سری ادم حسود ریختند تو تاپیک استارتر استارتر هم براشون عکس می ذاشت بازم اون کاربرا مثل یه بچه 8 ...

چرا تعطیل شد حالا 

گزازش خورد یا نینییار زحمت کشید

صلوات برای زودتر مادر شدنم بفرستین لطفا😢
فقط ی نفر اومد گفت خواهرم امریکاست ساعتشو ۹ ساعت با ما فرق میکنه چرا استارتر ساعت ۱۲ رو گفت ۱:۳۰ب وق ...

واقعا؟چرا بعضیا بی سوادیشونو جار میزنن خود شهرای امریکا با هم اختلاف ساعت دارن.مثلا لس آنجلس با تهران ۱۲ ساعت ولی واشنگتن ۸ساعت فاصله داره

بزرگترین راز خلقت این نیست که خدا چرا جهان را خلق کرده است،بلکه این است که چرا بی شعورها را این قدر گستاخ و منفور افریده است.😏

فقط ی نفر اومد گفت خواهرم امریکاست ساعتشو ۹ ساعت با ما فرق میکنه چرا استارتر ساعت ۱۲ رو گفت ۱:۳۰ب وق ...

بابا امریکا کلی ایالت داره با تفاوت زمانی مختلف 😑😑😑😑😑

چی بگم😐😐اخه طرف فکر همه جارو کرده بعد دروغ گفته چطور شک کردن بهش؟؟دروغش چی بود ک هما فهمیدن

دیگه وقتی آدم بیکار باشه میشینه به دروغایی ک میخواد سر هم کنه فکر میکنه ... من نمیدونم توی تایپیک نبودم ولی تا یجاییش رو خوندم معلوم بود داره .... میگه😑

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
771
گفت شب الان تاریک نمیتونم از خیابون عکس بذارم ک باورتون شه آمریکام بعد بچه ها گفتن از یچیزی ک آمریکا ...

اره من دیدم ولی خب تاپیک قفل بود گفتم تا اخر بخونم ببینم نتیجه چی شد ک تعطیل شد

ولی تا جاییکه من خوندم همه باور کرده بودن امریکاس

فقط الان نمیدونم ب چی گیر دادن ک فهمیدن دروغ میگه؟؟؟

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
دیگه وقتی آدم بیکار باشه میشینه به دروغایی ک میخواد سر هم کنه فکر میکنه ... من نمیدونم توی تایپیک نب ...

نه دروغ نمیگفت .من میشناسمش.امریکاست .ثابت هم کرد.

بزرگترین راز خلقت این نیست که خدا چرا جهان را خلق کرده است،بلکه این است که چرا بی شعورها را این قدر گستاخ و منفور افریده است.😏

بچه ها اون که داشت راست میگفت به نظرم اسکرین شات از صفحه گوشیش گرفت ساعت ۳ و نیم بود در صورتی که پیامای بچه ها تو اسکرینش ساعت۱و نیم بود

واسه اون صبح بود

‏ما را جُزخیالی آرام،طلبی نیست زِ دُنیا ۲۴ مهر تولدمههههه  
واقعا؟چرا بعضیا بی سوادیشونو جار میزنن خود شهرای امریکا با هم اختلاف ساعت دارن.مثلا لس آنجلس با تهرا ...

اره من تا اینجا خوندم داشتم میگشتم ببینم استارتر اینو چی جواب داده ک تعطیل شد😶😶

8
بچه ها اون که داشت راست میگفت به نظرم اسکرین شات از صفحه گوشیش گرفت ساعت ۳ و نیم بود در صورتی که پیا ...

من دیگه اسکرینارو ندیدم

پس از کجا میگن دروغ میگه؟؟

نه دروغ نمیگفت .من میشناسمش.امریکاست .ثابت هم کرد.

اولش میخواست با تقویم ثابت کنه خو تقویم ایرانی بود😑با دلار هم ک چیزی ثابت نمیشه الان همه دلار دارن 

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
845
از یخچالشم عکس گذاشت وسایلش خارجی بودن جز یه ماست موسیر که اونم گفت از سوپر مارکت ایرانی خریدم

اینقد عجیبه یکی امریکا زندگی کنه اخهههه😑😑😲😲😲

از یخچالشم عکس گذاشت وسایلش خارجی بودن جز یه ماست موسیر که اونم گفت از سوپر مارکت ایرانی خریدم

خب پس دیگه چی دروغ بود این وسط🤔🤔🤔همه چی ک جور بوده انگار

تقویمش 

بابا راست میگفت .یعنی شما این که یه نفر امریکا باشه براتون غیر قابل باوره؟؟؟؟مگه همه افراد نینی سایت ...

تو همه شهرهای جهان ایرانی موجوده بابا🤣🤣

835