1109
648

داشتم میخوندماااا 

یهویی تعطیل شدددد

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

1082

منم توهنگم

میشه مختصر توضیح بدی اخرش چی شد؟

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی  
1125

هر ۳تا تاپیکـ پر بازدید تعطیل شد😐😐😐

رابطه ها یک بار اسما تمام می‌شوند یک بار رسما .یعنی آدم گاهی می‌رود که بداند ماندنش برای شما چند می ارزد؟اینطور مواقع با یک لبخند گرم، با یک تنگدلی ملتمسانه برمیگردد و بهای عشقتان را هزار هزار بار بیشتر از قبل می‌پردازد؛آدم های اسمی تمام شده را می‌شود نجات داد، برگرداند، برقشان انداخت و دوباره گذاشت سر طاقچه ی دل اماحواستان به او  ی زندگیتان باشداگر یک روزی رسما برود،من به شما اطمینان می‌دهم انقدر دلسردش کرده ایدکه شاهرگ دوست داشتنتان را برای همیشه از بیخ زده   
چون چرت بود و سرکاری

جدددی؟😑😑😑من تا اونجا خوندم ک با بیکنی و شیو نشده اومد دست روبوسی کرد بعدش چی شد😲

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗
1091
ا تعطیل شد ؟

اری 

من نمیدونم چرا اینقد ازت انرژی مثبت میگیرم ❤

کلا ای لاو یو داری😘🤣

منم توهنگم میشه مختصر توضیح بدی اخرش چی شد؟

والا منم وسطاش بودم

جدددی؟😑😑😑من تا اونجا خوندم ک با بیکنی و شیو نشده اومد دست روبوسی کرد بعدش چی شد😲

بچه ها بهش گفتن دروغ میگی عکس از کیف پولت بزار گذاشت بعد گفتن ۵۰ دلاری تا بزن عکس بگیر بازم تا کرد گذاشت

من تا ابنجا خوندم  بعدش چی دروغ بود؟؟

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
835