2726

سلام ایاکاچی برای من بده؟ احساس افسردگی میکنم و فکرمیکنم طبعم سرد شده بخاطر طبع گرم کاچی( البته بدون زعفران) میخام این دسر رو درست کنم و بخورم، اما گفتم اول بپرسم ببینم ضرر نداره ؟ و بعدم دستور پختشو بگید لطفا؟

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

.من اینجوری بلدم اآرد رو تفت میدن تا بو خامیش گرفته بشه بعد با روغن سرخش میکنن تا قهوه ای بشه بعد زردچوبه میزنن بعد هر چی مغز تو خونه داری بریز توش از پسته وبادام ونارگیل و تخمه کدو همش رو آسیاب کن بریز توش بعد شربتش که شامل اب وشکر ونبات وزعفران ودارچین و هل که از قبل جوش اومده کم کم میریزی تو مواد هم میزنی تا گوله نشه بعد نیم ساعت که هم زذی یه کاچی خوشمزه داری باید مثل ماست باشه نه مثل حلوا سفت

گرمی تو 3 ماه اول خیلی احتیاط داره. یه دونه خرما بخوری کفایت میکنه. خیلی گرمی نخور

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

من گفتم کمی ارد رو تفت بدم، بعد روغن زرد کمی باهاش تفت بدم بعد نبات نریزم چون گرمه بحاش شکر بریزم، و اب، و مغز بادوم خورد شده و هل یکی دوتا

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓
2706