2410
2553
[QUOTE= 71364990 ]معلومه خيلي با دستات كار ميكني و نامهربوني اره؟[/QUOTE] آره دقيقا

عزیزم..خیلی از دوستان راهنمایی های خوبی کردن ..با دستهات مهربونتر باش ..نرم کننده استفاده کن وبرای روشنتر شدن پوست دستت از مخلوط حنا وابلیمو وماست استفاده کن وبعد کرم مرطوب کننده بزن .همیشه دستکش بپوش.در ضمن دستات رو دوست داشته باش نعمته ...

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمها دستهای من لاغر وکشیده است

رگهام زده بیرون چکار کنم بدم میاد😔

نگین چاق شو که دریغ از صد گرم😣

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2456

خب احتمالا به نسبت اندامته دستات شباوازلین بزن نرم بشه تودستشویی باصابون دستاتو بشور نه مایع دستشویی براسبزی پاک کردن وکارخونه دستکش لاتکس بپوش ظرف شستنم همینطورمطمئن باش درست میشه

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  

منم پاهامو دوست ندارم 😓

ی مشت ناشکر دور هم جمع شدیم 😄😆

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2714
منم پاهامو دوست ندارم 😓 ی مشت ناشکر دور هم جمع شدیم 😄😆

زدی باردار نیستی ولی چرا تیکر بارداری داری

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...
زدی باردار نیستی ولی چرا تیکر بارداری داری

عزیزم تیکرم واسه چیز دیگس 

واسه همین نوشتم ک با تیکر بارداری اشتباه گرفته نشه 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

آلیس۱۲۳

چی به سر دستات آوردی 

گناه دارن طفلی ها

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706