2737
2734
انگشتای من یکم تپلع من بدم میاد😥

باید معمولی باشه نه خیلی تثپل نه لاغر . باز کمی تپل باشه بهتره چون وقتی خیلی لاغره خط های بند های انگشت بیشتره ولی تپل باشه اونا کمتره

لطفا لایک نکنین مرسی💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط ی لاک بزن و هر شب هم کرم

فرمش چطوره.لاعر تر بشه خوبه؟؟

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
2731
2738
خوبه که

با منی؟ واقعا ؟ آخه بهم میگن چاق شو ولی اصلا دوست ندارم خودم دوست دارم که با دوتا بچه بازم لاغرم ولی از بس بهم گفتن حساس شدم 😐 نمیدومم چه کنم🤔

اگر کسی را یافتی  👀 که در لبخند غمت را دید !!!!! در سکوت حرفت را شنید !!! و در خشم ؛ محبتت را فهمید!!! بدان که او بهترین دارایی توست 
چشم  اینم بعدی

عشقم ساعت رو رو دستبند نبند❤️🌈

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
باید معمولی باشه نه خیلی تثپل نه لاغر . باز کمی تپل باشه بهتره چون وقتی خیلی لاغره خط های بند های ان ...

ولی من بدم‌میاد من لاغر دوس دارم مثلا انگشتر سایز ۷ ۸ اندازه منه البته ۷ یخوده تنگه

به امید روزای خوب...
2706