1177
648
آره تقریبا.ولی یه دوره ای روی دستم به گوشت واستخون رسیده بود.دایم آب میومد از رو گوشت دستم.نگفتم حال ...

اهان خدارو شکر که بهتری...

چرا اسمتو گذاشتی بیمار؟

میدونستی بعضی از بیماریهای پوستی ...علتش اعصابه؟

اهان خدارو شکر که بهتری... چرا اسمتو گذاشتی بیمار؟ میدونستی بعضی از بیماریهای پوستی ...علتش اعصابه ...

برا اینکه اطلاعاتمو درمورد لوپوس بالا ببرم با این اسم کاربری وارد سایت شدم.نمیدونستم اسم قابل تغییر نیست. فعلا تشخیص لوپوس دادن ولی قطعی نیست.

من مسلمون نیستم.مسلمون به دنیا اومدم.اما سعی میکنم آدم باشم.آدمممممم

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

برا اینکه اطلاعاتمو درمورد لوپوس بالا ببرم با این اسم کاربری وارد سایت شدم.نمیدونستم اسم قابل تغییر ...

عزیزم... هرچیزی که هست امیدوارم زودتر به شفای کامل برسی دوست خوبم... فقط امیدوار باش و آرامش داشته باش...💖

عزیزم... هرچیزی که هست امیدوارم زودتر به شفای کامل برسی دوست خوبم... فقط امیدوار باش و آرامش داشته ب ...

ممنونم عزیزم.شماهم سلامت وشاداب باشید

من مسلمون نیستم.مسلمون به دنیا اومدم.اما سعی میکنم آدم باشم.آدمممممم
1156
[QUOTE= 71364990 ]معلومه خيلي با دستات كار ميكني و نامهربوني اره؟[/QUOTE] آره دقيقا

عزیزم..خیلی از دوستان راهنمایی های خوبی کردن ..با دستهات مهربونتر باش ..نرم کننده استفاده کن وبرای روشنتر شدن پوست دستت از مخلوط حنا وابلیمو وماست استفاده کن وبعد کرم مرطوب کننده بزن .همیشه دستکش بپوش.در ضمن دستات رو دوست داشته باش نعمته ...

السلام اعلیک یا ابا عبدالله(ع)

خب احتمالا به نسبت اندامته دستات شباوازلین بزن نرم بشه تودستشویی باصابون دستاتو بشور نه مایع دستشویی براسبزی پاک کردن وکارخونه دستکش لاتکس بپوش ظرف شستنم همینطورمطمئن باش درست میشه

خسته ام….میگویندکوه کندی؟ نمیداننددل کندم از کسی که کوهم بود    
1194
1179
زدی باردار نیستی ولی چرا تیکر بارداری داری

عزیزم تیکرم واسه چیز دیگس 

واسه همین نوشتم ک با تیکر بارداری اشتباه گرفته نشه 

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکرم واسه بارداری نیست.      

آلیس۱۲۳

چی به سر دستات آوردی 

گناه دارن طفلی ها

نگو توی این شبا نمی دونی من چیه دردم***من که هیچ جا به جز تو بغلت گریه نکردم***نفسم از نفست چرا یه شب تو این هوا جدا نمیشه***میدونی هیچکسی غیر از تو بخدا برام خدا نمیشه
1178