2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم دارم،تاپیکامو نگا کن😓😓😓 یه بدبخت کاملم،کامن زدم امروز ولی بازم دیدم،باز فردا بزنم ببینم چی میشه،تازه ندیدی،منم اوایل فکر میکردم همین یکی دوتاست،بعد یروز از کابیت زیر سینک18تا پیدا کردم،امروز ده تا 

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170

من ک دیونه شده بودم از دستشون نصف شب بیدار میشدم فقط بخاطر کشتن سوسکا😁خیلی اذیت شدم الان یگه خاروشکر کلا نابوشدن😋

دختـــر من تمــوم دنیای منــه😊دختـــرمن معنی رویایه منـــه😍️️مرسی که هستین عشقای زندگــیم😍️️
2714
وااایییی نگووووو    تصورشم وحشتناکه

والا،اول دیدم اندازه دونه نخود بود،توجه کردم دیدم اندازه پشه ریزا یا دونه برنجم هست تو خونه،یه دستم حشره کشه کلا،از صبح تا شب میزنم،تو کل کابینتامم نفتالین گذاشتم،درزار رو هم تا تونستم پوشوندم،باز هیچی،حالا امروز کامن زدم ،ببینم چی میشه،فردا بازم میزنم،فقط بری بیرون بهتره،من زدم یکم احساس خارش دارم 

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
من ک دیونه شده بودم از دستشون نصف شب بیدار میشدم فقط بخاطر کشتن سوسکا😁خیلی اذیت شدم الان یگه خاروشک ...

چجوری؟

منم دارم،تاپیکامو نگا کن😓😓😓 یه بدبخت کاملم،کامن زدم امروز ولی بازم دیدم،باز فردا بزنم ببینم چی می ...

منم دخترخاله م مستاجر بود رفت خونه جدید اول چندتا سوسک دید وسایلشو نچید گفت نکنه زیاد باشن . چند روز سم‌ میزد میرفت میدید یه عالمه سوسک مردن ولی باز بود.آخرش سینکشو کندش دید واااای شهرسوسکاس

پشت سینکش تخم ریزی کرده بودن

والا،اول دیدم اندازه دونه نخود بود،توجه کردم دیدم اندازه پشه ریزا یا دونه برنجم هست تو خونه،یه دستم ...

کامن چیه؟ اسپری؟ 

من سه ساله این خونم تازه اینا سروکلشون پیدا شده همسایه بالامون داره فکرکنم

کابینتاتو کلا خالی کن و اول کاملا آشپزخونتو بشوروتمیزکن بعدم کامن بزن ب هرجایی ک فکرت میرسه مخصوصازیر ظرفشویی وگوشه های کابینت.بعدم ک وسایلاتو چیندی خمیر امحا بخر و اونم همینطور بزن ب هرجا ک فکرت میرسه .من فقط کامن زدم تاثیر چندان نداشت اینبار با امحا زدم یعنی عالی بود هیچی سوسک دیگه نمیبینم 😊

دختـــر من تمــوم دنیای منــه😊دختـــرمن معنی رویایه منـــه😍️️مرسی که هستین عشقای زندگــیم😍️️
کابینتاتو کلا خالی کن و اول کاملا آشپزخونتو بشوروتمیزکن بعدم کامن بزن ب هرجایی ک فکرت میرسه مخصوصازی ...

اتفاقا هفته بعدی توبرنامم بود یه تمیزکاری اساسی کنم خونمو

حالا خمیر امحا هم بگیرم خداکنه جواب بده

2706