2737
2734
عنوان

گیاه خواری و خام خوری

173 بازدید | 7 پست

سلام

کسی هست ک گیاه خوارباشه؟ امکانش هست بگید از کجا شروع کردید؟ الان تغییرات مثبتی رو در بدنتون نسبت ب قبل از گیاه خواری حس میکنید یا نه؟چند مدته ک گیاه خوارید؟

من خودم را دوست دارم     

من گاهی دوره 10 یا 15 روزه میرم تو کار میوه خواری و گیاه خواری! ولی طولانی مدت نمیتونم!وزن خیلی خوب کم میکنم.پوستمم شفاف میشه. ولی خب سخته یه جورایی حجم مواد غذایی مصرفی زیادتر از معمول هست. و اینکه مهمونی یا رستوران رفتن هم محدود میشه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
من گاهی دوره 10 یا 15 روزه میرم تو کار میوه خواری و گیاه خواری! ولی طولانی مدت نمیتونم!وزن خیلی خوب ...

من چن روز ک گیاه خواری میکنم ضعف میکنم    نمیدونم علتش چیه   شاید چون عادت نکردم 

من خودم را دوست دارم     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چن روز ک گیاه خواری میکنم ضعف میکنم    نمیدونم علتش چیه   شاید چون عادت نکردم  ...

منم بیحال میشم

سه شیره بخور گاهی (شیره توت انگور خرما)، عسل، ارده و شیره خرما.

از حبوبات هم زیاد استفاده کن طولانی مدت سیر نگه میداره.

شربت مولتی ویتامین مینرال هم فراموش نشه.(من سن استول میخورم)

من کلا مصرف گوشتم کمه ولی همون کم باید باشه.

هفته ای یکبار ماهی میخورم یکبار مرغ یا سوپ مرغ .یکبارم بوقلمون. 2هفته یکبار هم گوشت قرمز .

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728

من از شنبه میخوام خام خواریو شروع کنممم

برا خام خواری نباید مواد غذایی پخته بخورم خب😫

حبوباتو که نمیشه نپخته خورد 

بگید چیا باید بخورم

به جز سالاد و سبزی و کاهو و میوه .عسل آجیل و شیره خرما و انگور و توت ؟؟؟

سلااام خانمای گیاه خوار و خام خوار بگید صبحانه ناهار شام چیاااا میخورید ؟؟؟!

من حرفه ای نیستم   تازه قصد شروعش رو دارم    مثلا سوپ سبزیجات  لبنیات و...   بعضی ها فقط گوشت نمیخورن   بعضی ها لبنیات و غذای پخته هم نمیخورن 

من خودم را دوست دارم     
2738