2733
2734
عنوان

شب میخوام عکس وسیله های نی نی مو بزارم 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3868 بازدید | 167 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آجی جون همه وسایلاشو دیدم. مبارک نی‌نی گلت باشه 😍

خیلی خیلی خوشگلن... دل آدم قنج میره 😢

الهی ب سلامتی تنش کنی قربونت برم 😍😘❤

جون جون چ لباسایی واسه خودش دست و پا کرده عشقم، جیگرشو بخوله دیگه خاله 😘😘😘😘😘😘❤

آجی جون همه وسایلاشو دیدم. مبارک نی‌نی گلت باشه 😍 خیلی خیلی خوشگلن... دل آدم قنج میره 😢 الهی ب س ...

قربونت برم خاله جون چشات خوشگل میبینه 😘😘😘😘

عزیزم اولش میخواستم بهت نگم ک عکس میزارن اخه فک میکردم ناراحت بشی بازم شرمنده اگه تاراحتت کردم 

ایشالا ک بیام لباسای نی نی تو لایک کنم ب خق امام حسین

قربونت برم خاله جون چشات خوشگل میبینه 😘😘😘😘 عزیزم اولش میخواستم بهت نگم ک عکس میزارن اخه فک میکر ...

خدانکنه مررررسی آجی خوشگل مهربونم 😍😍😍😘❤

نه دورت بگردم. این چ حرفیه میزنی.... دشمنت شرمنده.

کار خوبی کردی، ناراحت نشدم، دلم خوااااست خب 🙁😍😍😍

الهی فدات شم. مرسی عزیزدلم... خدا از زبونت بشنوه ❤

2738
سلام عزیزم ...مبارکت باشه ..خیلی خوشگلن ... تبریز از کجا گرفتی؟ و تقریبا برا این چند شده  کلا؟ ...

فداتشم عزیرم همشون یک و خورده ای شد 

از جاهای مختلف گرفتم پستونک و اینجور چیزارو ک تو بسته بندیه از بازار پاساژ شهریار گرفتم اون لباس زردو ابی رو از همون پاساژ طبقه پایینش اون یکی لباسارو ک دوتا پیرهن و ی شلوارو از نصف راه پاساژ تسنیم گرفتم از خطیبی هم خریدم کلا پخش و پلان 😂😂😂

عزیزم مبارک باشه ایشالله به سلامتی و شادی نی نی تون استفاده کنه😍😍گلم بارداری حتما به خدانزدیکتری به خاطره فرشته ی کوچولویی که تودلته میشه واسه منم دعا کنی باردارشم سه ماهه اقدام کردم و همش بی نتیجه😭😭

عزیزم مبارک باشه ایشالله به سلامتی و شادی نی نی تون استفاده کنه😍😍گلم بارداری حتما به خدانزدیکتری ب ...

قربونت یرم خانومی 😍😍😍😘😘😘

غصه چرا اصلا ناراحت نباش دختر سه ماه ک چیزی نیست منم بعد ی سال انتظار این وروجکو ب دست اوردم😄

توام اصلا ناراحت نباش و غصه نخور ک ایشالا با خبرای خوش بیای 

وااای دخترصورتی دل منو بردی با سیسممونی گلت .پسر داری بسلامتی؟بچه من دختره 😍😍

واااای خدا دختررررر خوشبحالت خدا خفظش کنه گلم اره نی نی م پسره اون موقع ناقص بود کم کم دارم کاملش میکنم بازم عکس میزلرم

2706