2703
2553

مثلا ی کاری ک شوهرم چند سال پیش کرده یهو یادم میاد دپرس میشم. یا ی حرفی چیزی گفته باشه مخصوصا موقع رابطه همه چی یادم میاد. شوهرم چند روز بخاطر کارش نبود من ی لباس خیلی خوشگل خریدم ک شوهرم اومد بپوشم و آرایش کنم و کلا ب خودم برسم. الان دقیقا ی ساعت مونده ک بیاد ي چیزی یادم اومده سرد شدم حوصله ندارم. 

منم دقیقاحافظم اینجوره....بدترین چیزداشتن حافظه قویه

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

بیخیال وقتی دردیو دوا نمیکنه بیخود واسه خودت تداعیش نکن بهش اهمیت نده حالو دریاب

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم
بخدا انقد مرد خوبیه.الان کلی دلش تنگ شده میخاد بیاد خونه انتظار داره من تحویل بگیرم ولی اصلا حوصله ش ...

خب تظاهرکن....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2706