2703
2553
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 590941 بازدید | 8873 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پنج ماه پیش دکترم تشخیص کیست ۳۲ میل داد..۳ماه به من قرص روکین داد..بعدش رفتم سونو البته با دوماه تاخیر و با درد وحشتناک پریودی..بعد سونو گفت کیست اندو داری بهم پنج ماه قرص دزولست داد..گفت بعد پنج ماه برو سونو توی مرکز سونوگرافی و با جواب سونو بیا..و زودتر هم اقدام کن واسه بچه....اگه خواستی اقدام کنی دو تا سه ماه دیگه بیا پیشم..من هم الان منتظرم تا پریود شم و قرصم رو شروع کنم و چند ماه بعد اقدام کنم..

ولی فقط پیش همین یه دکتر رفتم

۲۵ ساله هستم...سفید و لاغر با قد ۱۶۰

طبع من سرد و تر هست که الان یه هفته س سردی و شکر و فست فود و کافئنین و روغن مایه رو کناز گذاشتم

2720
مرسی عزیزم...ایشالا چندماه دیگه باردار شدم میام خبرشو میدم😍

ایشالا حتما حتما

متاسفانه خیلیا میان از مشکلاتشون میگن ولی وقتی خداروشکر حل میشه درمان میشن یا باردار میشن دیگه خبری ازشون نیست

2714
ممنونم اخه وقتی میشنوم عود میکنه یا میگن مجردا باید تا ازدواج مرتبا ضدبارداری بخورن خیلی ناراحت میشم ...

اقاقیا اینجور ک معلومه خیلی استرس داری بهتره استرستو کمکنی تاببینی شرایطتت بهتر میشه یانه

من ۵ سال پیش عمل کردم هردو تخمدانم یکی پنج سانت یکی۷ سانت کیست شکلاتی داشتم

اون موقع هیچ اطلاعاتی نداشتم

دکترای شهر خودم گفتن عمل منم رفتم شیراز اونم گفت عمل عمل کردم قبل عمل موقع پریودی خیلی درد داشتم ودیبوست شدید

بعد عمل اصلا هیچ گونه دردی نداشتم دیگه

ولی متلسفانه یکسال بعد عمل دوباره متوجه ششدم ی کیست شکلاتی بزرگ ۸ سانتی دارم 

البته بدون درد و علائم.تا ۱۱ سانت هم بزرگ شد ولی با روحیه  خوب و بعضی پرهیزات غذایی یکسانتو نیم کوچیک شد

بعد ماه رمضون هم ی سنو دیگه میدم

من مجردم دکارای مختلفی رفتم همه میگن عمل

فقط دکتر یونسی س ماه ویزان تجویز کرد ک فایده  نداشت

الان هیچ دارویی مصرف نمیکنم فقط همون یبار ک ویزان ب تجویز یونسی بود

تا توهستی و غزل هست دلم تنها نیست
اقاقیا اینجور ک معلومه خیلی استرس داری بهتره استرستو کمکنی تاببینی شرایطتت بهتر میشه یانه من ۵ سال ...

اره خب خیلی نگرانم متاسفانه همش میگم کاش لااقل سنم بیشتر بود شما بعد عمل مگر تحت نظر نبودی که دوباره بعد یک سال کیست بزرگ داری؟؟؟ کی عملتون کرد؟؟؟ نمیترسی کیستت بترکه؟؟؟😢

اره خب خیلی نگرانم متاسفانه همش میگم کاش لااقل سنم بیشتر بود شما بعد عمل مگر تحت نظر نبودی که دوباره ...

متاسفانه دکتر اصلا نگفت چک کن اون موقع منم فک میکردم ی کیست ک عمل میکنم تموم میشه میره

خودم واسه دل قرصی خودم سنو دادم دیدم بله

یچیزاییو رعایت میکنم ک نترکه

وسیله خیلی سنگین بلند نمیکنم

و یااینکه از بلندی نمیپرم

تا توهستی و غزل هست دلم تنها نیست
2706