2726
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 592744 بازدید | 8873 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام به همگی 

باران جان ممنون از تاپیک خوبی که ایجاد کردی خیلی به من کمک کرد من 20سالمه و کیست شکلاتی 6 سانتی دارم فعلا دارم ال دی میخورم تا دو ماه دیگه احتمالا عمل کنم ولی منم مث شما همش ترس از عود مجدد دارم اگه بعد عمل عود کنه چکار باید کرد دوباره عمل؟و دوستان مجردی که مدام ضد بارداری میخورن خب از کجا معلوم کی ازدواج کنیم بخصوص من که تازه 20 سالمه خیلی ناراحتم

2728

فکر میکنم دوستانی که پیگیر حالشون شدم هم سن و سال من بودن عمل کردن من 20 سالمه خیلی دوس دارم بدونم الان در چه شرایطی هستید من از طریق این تاپک با دکتر آصف جاه آشنا شدم و از مشارکت همه دوستان ممنونم

آره باران جان خودمو 7-8 نفریکه بعد من رفتن یکی از دوستان من یه توده توی تخمدان داشت. خوب شد پیش این ...

سلام دوست عزیز میشه خواهش کنم بعد اینهمه سال که از عملتون میگذره بگید در چه وضعیتی هستید؟

سلام موژان جان میشه بگی الان بعد این مدت که عمل کردی در چه وضعیتی هستی؟

سلام عزیزم من ویسان کمکی بهم نکرد کیستم ثابت بود یکی ۶ سانت و یکی دو سانت هردو تخمدان

درنهایت عمل کردم دوسال پیش با دکتر اصف جاه و خداروشکر مشکلی ندارم و خوبم

از شهریور هم دگ کامل ال دی رو حذف میکنم 

کاربر @delbarjannهستم.(مشاوره و برنامه ریزی کنکور)
ممنونم انشاالله شمام سلامت باشین همیشه نگران نباش میگذره این روزا خداروشکر دکتر خوبیو انتخاب کردی

ممنونم اخه وقتی میشنوم عود میکنه یا میگن مجردا باید تا ازدواج مرتبا ضدبارداری بخورن خیلی ناراحت میشم چون من ۲۰ سالمه و معلوم نیست کی ازدواج کنم

2706