2726
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 592788 بازدید | 8873 پست

خانما از نظر من خودتون رو با خام گیاه خواری و طب سنتی اذیت نکنید سبک زندگی تون رو درست کنید ورزش وباشگاه نداوم البته اونایی که کیست دارن ورزش سبک یا پیاده روی مداون و صحیح روحیه بالا و تفکرمثبت و غذا هم چیپس و پفک ونوشابه و کلوچهو آب‌میوه صنعتی و شیزینی جات و غیرهروقطع کتیدودخیانت نداشته باشین خودش حل میشه میره درضمن کیست هیچ موقع کلا نمیره یه کم میمونه. خودتون رو اذیت نکنید آندومتریوز چیز خطرناک و لاعلاج همنیست خیلی هاهم باردار شدن از نظر من منشا اکثر ناباروری ها استرس مادر و فکر و خیال بیخوده. یه خانمی تعریف میکرد یه مدت اساسی  دنبال دکارو بارداری بود بعد که دیده نمیشه ببخیال شده و رفته مسافرت و تفریح وتواوج بیخیالی بار دار شده... 

خانما از نظر من خودتون رو با خام گیاه خواری و طب سنتی اذیت نکنید سبک زندگی تون رو درست کنید ورزش وبا ...

باران جان یه خانمی رژیم استاد خدادادی رو اینجا شروع کرده بود به اسم بهار که ایران هم نبود و به شما توصیه میکرد. خبر نداری نتیجه گرفت یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام من چندماهه سزارین کردم چندروزه جای بخیم تخمدون چپم دوتا توده اندازه نخود حس میکنم یعنی دست  بزنم قشنگ معلومه.پی سی او  هم هستم  شماک اندومتریوز دارین همینجوری ن؟؟؟

اللهم  صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

منم پیش طب اسلامی رفتم حرف اولشون اصلاح تغذیه هست یکم سخته ولی خب مطمئنا بهتر وضعیت. الانمون میشه

من خودم هنوز نتونستم اصلاح تغذیه کنم

ولی وقتی دید روحیه خوبی دارم گفت ان شاا‌‌‌... با همین روحیه ب خودت کمک تا کیستت کوچیکتر بشه با اصلاح تغذیه

تا توهستی و غزل هست دلم تنها نیست

❂رضـَ۪ٜ۪ٜ۪ٜؔٛٚؔــَ۪ٜ۪ٜؔٛٚؔـَ۪ٜ۪ٜ۪ٜؔٛٚؔــَ۪ٜ۪ٜؔٛٚؔـَ۪ٜ۪ٜ۪ٜؔٛٚؔــَ بوشـَ۪ٜ۪ٜ۪ٜؔٛٚؔــَ۪ٜ۪ٜؔٛٚؔـَ۪ٜ۪ٜ۪ٜؔٛٚؔهــَ۪ٜ۪ٜؔٛٚؔـَ۪ٜ۪ٜ۪ٜؔٛٚؔــ:

سلام

کیست شکلاتی کمی زمان بر هست درمانش

سرخکردنی تنقلات اغذیه سوپری نخورین

رفع یبوست

ورزش

مفرحات مصرف کنید

اسطوخدوس

تفریح

شادی ورزش

نوره کشیدن

و پرهیز افکار منفی و تو انزوا رفتن

تو پریودی حمام نکن لباس گیاهی نپوش

نوره استفاده کن

اینا توصیه های طب اسلامی 

مرسی بچه ها از جواباتون خیالم راحت شد😍

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
رزیتا جون بدون دارو کوچک شد؟ تو چه مدت؟

الان ۴ سال ک فقط بزرگتر میشد یا ثابت بود

ولی خداراشکر سری اخر کوچیکتر شده

راسش من توسل ب ائمه کردم حالا نمیدونم  شماچقد ب این قضیه اعتقاد داشته باشین

و مهمتر از همه روحیه ام خیلی خوبه

2706