2737
2734
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 593206 بازدید | 8873 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آماندا و نیکی عزیز
من اینکه میگم موقع عمل تهاجمی عمل میکنه از خودم نمیگم تو یکی از تاپیک های همین سایت خوندم که موقع عمل به علت حالا بی دقتی یا ... باعث شده که سپیده مشل روده پیدا کنه و دوباره عمل 8 ساعته بکنه اسم تاپیک(کسی پیش عادل شروین لاپاراسکوپی کرده؟) سپیده جاهای دیگه هم نظر داده و آخر گفته بیشتر دقت کنید12/9/90 هم نظر داده.من تو تحقیقاتم به این نتیجه رسیدم تازه من برای اینکه تصمیمم خیلی جدی بود برای لاپارا پولش رو هم آماده کرده ببودم ولی به ذهنم رسیید که یکی عزیزانم که دکتر هست بره فرمانیه و تحقیق کنه و اونجا از یکی از هم کاراهاش که دکتر هم ببوده چون فقط وفقط هم کار بودنو دوستای قدیمی واقعیت رو گفته بود و گفته بود که ...دکتر های بهتر از این هم هستن که ادعای کم تر و خوش اخلاق ترند و کسی که به هیچ چیز جز پول فک نمیکنه ارزش نداره که بری زیر تیغ. نمیدونم من فقط میخواستم درد دل کنم و چیز هایی که آذارم میده رو مطرح کنم وقصد تهمت و بدبینی و ...نداشتم.
مشکل من اینکه حتی پیش فوق تخصص های زنان حتی وقتی گفتم که تغییراتی رو حس میکنم ایجاد شده حتی نگاه هم نکردن.شاید اون ها تو تشخیص بیماری و توجه به بیمار سهل انگارند.
نیکی گلم
تاپیک" لطفا برای درمان آندومتریوز پیش شروین عمل نکنید"نظر مهرو تاریخ3/4/90 رو بخون عزیزم من از خودم نمگم که فقط خیلی نگران و بهم ریخته ام درد کمر و مریضم یه طرف درد پیدا کردن یه دکتر خوب هم یه طرف!.نظور بچه ها از تهاجمی اینکه مقدار بیشتری از تخمدان رو برمیداره و جلوگیری از عود دوباره (این نعمت الهی) و تو آینده باعث نابار وری مطلق فرد میشه ivfم ... جواب نمیده.
باز هم ممنون که راهنماییم میکنید.
2728
نظر مهرو جان-سپیده-مامان نی نی باعث شد که تا خود بیمارستان فرمانیه برم واسه تحقیق.راستی نشون دادن فیلم که ملاک نیس دکتر اعظم السادات مهدوی هم عمل لاپارا و آندو متریوز رو تو یکی از شبکه ها نشون داده.دیدن فیلم جراحی دل نمیخواد!من قبل از این هم زیر تیغ رفتم!اصلا از عمل نمی ترسم
آماندای عزیز میشه آدرس وطب یا شماره طبش رو بدی؟
فردا میخوام برم پیش محمد علی کریم زاده تو بیمارستان لاله هم کار افلاطونیان تا نظر اون رو هم بدونم.اگر منشی آصف وقت بده وبشه فردا پیش اون هم برم.مرسی
مرسی گلم
برای تو یست هم داشتی روده هات هم درگیر بود یعنی یوبوست داشتی؟
آخه من با دکتر که صحبت کردم میگه آندومتریوز پیش رفته هس.میخوام بدونم برای تو سطحی بوده یا پیشرفته.
2738
اره انگار یه تست ca125 هست که نشون دهنده سرطان تخمدانه انگار ... اگه مثلا فکر کنم بالا باشه ریسک سرطان داره اما ممکنه سرطان نباشه و اون بالا باشه اگه جوابش بد اومد نترس چون دلیل قطعی سرطان نیست
2706