2703
2553
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

590924 بازدید | 8873 پست
سلام
من مشکل آندومتریوز دارم و چون مجردم دکتر ها گفتن که بهتره لاپراسکوپی بشم.ولی من تو پیدا کردن دکتر خوب مشکل دارم هر دکتری رو که پیدا میکنم یا بعدا میدونم که کارش خوب نیست یا خیل پولکهیه!!!!!!!!!!!پیش
زهرا عسگری
شیرین قاضی زاده
اعظم السادات مهدوی
شمسی بیگی
اعظم فقیهی
رفتم ولی نمیدونم کدومش رو انتخاب کنم.
نیست که باید از شهرستان برم برای عمل زیاد هم با این دکتر ها آشنایی ندارم زیاد سر در گمشدم.
لطفا کمک کنید.
میخوام بدونم کدومشون قبل از مریض به پول فکر میکنه؟
یا
کدومشون ظاهرا خودش عمل میکنه وپول رو میگیره ولی حین عمل دانشجو هاش عمل میکنن؟
بعد یه مشکل دیکه هم دارم ،اینکه دکتر افلاطونیان و کریم زاده رو چه طوری میشه پیدا کرد؟
خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
6 ماه امریکا عمل میکنه 6 ماه ایران

توی امریکا هم جز معرفترین دکتراس

تقریبا از کل ایران میان پیشش .... ولی من مریضیهای خیلی سختتتت رو دیدم که درمان کرده .

ولی پول خوب هم میگیره
خدا می بیند و می پوشاند...مردم نمی بینند و فریاد می زنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بچه ها خیلی متشکرم
ولی یکمی گیج شدم شاف رو میگن که خودش عمل نمکنه و عادل شروینی خیلی بد اخلاق و پولکیه
اشرف معینی هم کهمیگن باعث دنیا اومدن یه سری بچه معیوب شده به خاطر تجویز داروهای بی مورد و...........
نظری راجب اعظم السادات مهدوی و شیرین قاضی زاده نیست؟
شروین اونقدار هم بد اخلاق نیست. داد بیداد میکنه میگه خانوووووووووم باید عمل کنی. برو پشت گوش بنداز ولی پس فردا نیا اینجا گریه کنی بگی فلان و بیثار و..........

ولی واقعا واقعا دلسوزه. خیلی دلسوزه برای مریضش. کارش هم واقعا عالیه

در مورد پولکی بودنش که هم که آره. یه قرون تخفیف نمیده. بیمارستانهای گرونی هم عمل میکنه
مرسی نیکی جان از نظراتت
گلم من دیروز رفتم پیششو زیاد بد اخلاق نبود ولی گفت10ملیون هزینه داره برام.اعظم السادات هم گفت5 الی6 ملیون هزینه داره ولی یه جوری انگار میترسید کلی برام mriلگن و آزمایش وتست ریه برام نوشت،جالب اینجاست رفتم پیش اعظم فقیهی وقتی caخونم رو ترسید و گفت عمل تو برام مسولیت داره احتمال بد خیم بودنش هست.
ولی شروین گفت نیازی به تست ریه نیست تازه گفت هرکی میگه caبالا نشون دهنده بدخیم بودنش هست چرت گفته به نظر دکتر خوبیه احتمالا برم پیشش .برام دعاکن میگن آندو متریو ز بعضی هارو عمل کرده خلاص شدن ولی برای بعضی هارو عمل کرده بعد از 3 ماه دوباره نیاز به عمل داره یعنی دوباره یه 45 دقیقه بیهوشی و دوباره10 ملیون دیگه.
بچه ها برامدعا کنید که بعد از عمل دیگه برنگرده.
2714
آره باران جان خودمو 7-8 نفریکه بعد من رفتن

یکی از دوستان من یه توده توی تخمدان داشت. خوب شد پیش این. همه میخواستن تخمدانشو بردارن

فکرکن دختر مجرد

الان ازدواج کرده هیچ مشکلیم نداره

بداخلاق نیست واقعا. من که هر وقت میرم پیشش یک ساعت با هم میگیم و میخندیم. ببین تشخیصش حرف نداره. این از همه چیز مهمتره.

سعی کن پولشو جور کنی بری پیشش اگه میتونی
اونایی که دو بار عمل میکنن اینطوری نیست که برگرده

دلیلش اینه که آندومتریوزشون انقد پیشرفته ست که تو یک مرحله همش خارج نمیشه

یه چیزی در حد یک سلوله که همه جا پخش میشه و تقسیم سلولی میکنه و زیاد میشه

اونایی که level شون زیاد باشه در دو مرحله تمیز میکنه رحمشون رو

من که همیشه خدارو شکر میکنم پیش این دکتر رفتم

اگه دختری به نظر من پیش هر کسی نرو
سلام نیکی جان
من رفتم پیشش و فقط امروز رو وقتدارم کهتصمیم بگیرم که برم برای عمل یا نه،ول یچیزی که من رو ترسوند تاپیک های دیگه همین سایت راجب عادل شروین بود میگن چون حین عمل تهاجمی عمل میکنه و برای اینکه دیگه عود نکنه قسمتی از خمدان رو میسوززنه دیگه بار دار نمیشن،خییلی نگرانم بعدش هم یه نفر که شرایطشمثل من بود اومده بود مطب یه هفته بود که عمل کرده بود به مامانش میگفت و داد میزد که برو شوهرش بده بهمن مربوط نیست و.....
یه سوال خیلی بد
تو ودوستاد که رفتین پیشش به بهنونه معاینه به سینه هاتون دست زد؟(سینه هاتون رو بازی داد؟)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه آندومتریوز چه ربطی به سینه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آماندا جان من هم بار ها و بارها به این موضوع فک کردم ولی سوال بزززززززززززززززگ ذهنم این بود که چرا پیش دکتر های خانم که رفتم این ار رو نکردن آخه من تا دلتون بخواد کتر و متخصص و فوق تخصص زنان خانم رفتمهم شهرستان هم تهران ولی هیچ کس این کار رو نکرده بود.به هر حال مرسی که نظرت رو گفتی گلم.موفق باشی
خدای من !!!!!!!! تهاجمی یعنی چی؟؟؟؟این حرفا رو کی گفته؟!؟!

ببین داد زدن که تو خونشه. این حرفو به منم زد برو شوهر کن. دلیلشم اینه که میگن یک دلیل آندومتریوز دیر شروع کردن س ک س هستش. و با بارداری متوقف میشه. بعد از عملت هم باید قرص بخوری تا بچه دار شی برای اینکه برنگرده

عزیزم 1% فکر اینکه این آدم هیزه یا عوضیه یا .... رو نکن. اصلاً..........

من نمیدونم. مامانم همیشه نصیحتمون میکنه که سه چیز رو به کسی معرفی نکنید. آرایشگر خیاط دکتر

من هم همیشه به حرفش گوش میدم. ولی در مورد شروین 99% مطمئنم

توصیم اینه که به حرف من هم اعتماد نکنی و خودت تحقیق کنی

در مورد بارداری هم اینو بهت بگم که خواهرم باردار نمیشد پیش شروین عمل کرد 2 ماه بعد باردار شد.

ولی بازم تحقیق کن که خاطر جمع باشی

به داد بیداداش توجه نکن. من این سری رفتم پیشش دادزد تو هنوز مجردییییییییییی

منم گفتم داد بزنی منم داد میزنم شوهر نیستتتتتتتتتتتت

بعد کلی زدیم زیر خنده....

جدی نگیر داداشو :D
2706