2726
عنوان

خدا چرا منو دوست نداره؟؟

138 بازدید | 6 پست

يك ساااااال تمومه دارم هر روز گريه ميكنم

يه حاجتى دارم نميشه كه نميشه

دعايى،ختمى،ذكرى،نمازى نمونده نخونم

تمام تلاشم و كردم ديگه از اينجا به بعد دست من نيست

هى پيش خودم فكر ميكنم من چه گناهى كردم

تاوان چى رو پس ميدم

چرا صدامو نميشنوه

چرا گريه هامو نميبينه

ميدونم شايد صلاحم نباشه ولى مسئوليتش با خودددم

بدبختم بشم بعد ها با خودم

ولى خدا هيچ كار نميكنه هر روز بدتر از ديروز

خستم از بس خدا رو صدا زدم جواب نگرفتم ديگه خستم

هيچ اميدى هم ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بسم الله الرحمن الرحیم.

با عرض سلام.

خدا خیلی مهربونه.

خیلی بهمون نزدیکه.

از خودمون به خودمون نزدیکتره.

خدا منتظر ماست تا برگردیم

کارای خوبمون رو بیشتر کنیم

از گناهانمون استغفار کنیم.

به سمت خدا برگردیم.

به رحمت و اجابتش و مغفرتش و لطف و کرمش امیدوار باشیم.

و بعد ببینیم خدا باهامون چِها که نمیکنه از مهربانی بینهایتش!

عبد نبايد از لطف و عنايت و رحمت پروردگار عالميان نا اميد باشد؛

چرا كه او با وجودی قدسی و پروردگاری مهربان و كريم روبروست؛ كسی كه هر گناهكاری را به توبه دعوت میكند تا او را بيامرزد، و هر ورشكسته ای را میخواند تا ورشكستگیش را جبران كند، و هر دردمندی را دعوت میكند تا درمانش نمايد.

شخصی به يكی از سالكان راه دوست گفت: من دامن به گناه آلودم، آيا گمان میكنی كه مرا بپذيرند؟ گفت: وای بر تو، خدا اعراض كنندگان و پشت كنندگان به حق و حقيقت را می خواند، چگونه ممكن است از در خانه اش كسی را كه به حضرتش ملتجی شده و به او پناه آورده براند؟!

مرحوم «ابن فهد حلی» در كتاب عدّة الداعی روايت كرده:

هنگامی كه حق تعالی موسی عليه السلام را به سوی فرعون فرستاد تا او را (از گناهانش) بترساند، به موسی عليه السلام فرمود: به فرعون بگو كه: من به عفو و آمرزش و گذشت (از عيوب) و بردباری (نسبت به گناهكاران و اجابت دعای گدايان)، بيشتر از غضب و عقوبت شتاب میكنم.

عدّة الداعی: 145؛ بحار الأنوار: 13/ 63، باب 2.

آری، معامله او با اهل توحيد جز با فضل و احسان نيست و نبوده و نخواهد بود.

كسی كه به يگانگیش شهادت دهد و تا اندازه ای به خواسته های حضرتش جامه عمل بپوشاند، مورد لطف بیكران و رحمت بینهايت قرار خواهد گرفت و با لطف و كرمش با آنان معامله میكند.

خدای مهربان، با كمترين دستآويزی، دريای رحمتش را به سوی بنده اش سرازير میكند، و او را از همه طرف، مورد لطف و محبّت قرار میدهد.

مهر و محبّت الهی را چگونه میتوان درك كرد و مقام رحمتش را چگونه میتوان بر غضبش مستولی ندانست در حالی كه رحمت او همه چيز را فرا گرفته است؟

«يَا مَنْ سَبَقَتْ رَحْمَتُهُ غَضَبَهُ،» (دعای عرفه).

رأفت و رحمت حضرت حق تمام عالم را فراگرفته و ريزترين موجودات عالم تا با عظمتترين آنان مشمول رحمت حقند.

چه جای نا اميدی است از خدايی كه برای نجات بنده اش دنبال بهانه ای است هرچند كوچك.

من یک کتابی دارم در کامپیوترم که در سال 97 نذر کردم و با خدا عهد کردم که این کتاب رو در جاهای مختلف منتشر کنم

و بفرستم برای هر شخصی که میگه گناه زیاد دارم نکنه خدا من رو نبخشه

برای هر گرفتاری که میگه آیا خدا دعای من رو مستجاب میکنه یا من رو فراموش و رها کرده

برای هرکس که میخواد بدونه خدا دوستش داره یا نه

و خلاصه برای هر کسی که دنبال مغفرت و رحمت و محبت و اجابت الهی میگرده!

چند وقت پیش دوستم این سایت رو بهم معرفی کرد.

و من کلماتی مثل خدا من رو دوست داره یا چرا خدا دوستم نداره و آیا خدا من رو میبخشه و ... رو در گوگل سرچ کردم و پی بردم انشاءالله به لطف الهی

این کتابی که دارم میتونه برای شما راهگشا باشه.

لطفا کتاب رو از این لینکها دانلود بفرمایین

دانلود فایل متنی کتاب:

https://uupload.ir/view/mohabbat_elahi_yo00.doc/

دانلود کتاب با فرمت pdf:

https://uupload.ir/view/mohabbat_elahi2_axzj.pdf

بخونین و ممنون میشم اگه حال دلتون خوب شد به من هم خبر بدین و من  رو از دعای خیرتون بی نصیب نفرمایین!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.