2733
2734
عنوان

دکتر چرا این کارو کرد!

899 بازدید | 19 پست

من جوش زیرپوستی دارم امروز رفتم تخلیه جوش کنه واسم

بعد با سرنگ چندتا جوش دراورد جاشم زخم زخمی مونده صورتمو قرمز کرد و ۱۲۰تومن گرفت!

الان نگاه میکنم ۸۰% جوشهام به قوه خودشون باقی هستن اونام که تخلیه کرد جاشون موند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خخخخ

منظورت پاکسازی پوسته؟نه

خواستی برو میکرودرم

دکترت کی بود؟

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚
2738

منم یکبار پاکسازی رفتم بنظرم بدتر شد جاهایی که جوش نمیزد هم یه مدت جوش زد، دارو و .. هم کلی پولش شد تاثیر نکرد، باید کبدت صاف بشه ، عرق کاسنی بخور، صورتت رو هم هر روز با شامپو بچه بشور، یه آزمایش هورمونی هم بده که مشکلی نباشه

نه پاکسازی نبود با سرنگ جوش تخلیه کرد

😖😖😖😖

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚
من این رو خیلی شنیدم که جوش وخال نرو ماده دارن. تا نرومادش رو در نیارن جوش وخال میرنه شاید اینم ...

جدی؟ گفت پوستت کاملا بسته ست مجبورم با سرنگ باز کنم که کرم جذب شه

و گفت جوشهات با هیچ روشی خوب نمیشن این راه اخره

يهو كه خوب نميشن

محلول و پماد بهت نداده؟

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
منم یکبار پاکسازی رفتم بنظرم بدتر شد جاهایی که جوش نمیزد هم یه مدت جوش زد، دارو و .. هم کلی پولش شد ...

تنبلی تخمدان دارم ازمایش کامل دادم مشکل هورمونیم داشتم

2706