2410
2553
عنوان

غذای خوشمزه با لوبیا سبز کی بلده؟ غیر لوبیا پلو

| مشاهده متن کامل بحث + 1167 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم لوبیا سبز رو دوست ندارم موندم چه کنم با این همه 

منم زیاد داشتم دادم مامانم فقط یکم نگه داشتم چون شوهرم لوبیاپلو دوس داره گاهی وقتا واسش درست میکنم ولی خودم لب نمیزنم از بوشم بدم میاد

2720
چطوری درست می‌کنی ؟ میشه فوت کوزه گری رو بگی

فوت وفن نداره بعضیا عاشق پلولوبیان هرجور که درستشه ولی اگه دوس نداشته باشی مثه من به بهترین نحوم که درستشه بازم نمیتونی بخوری

2714

کوکولوبیا:لوبیا خرد شده،سیب زمینی نگینی،هویج خلالی،هرکدومو جداجداسرخ میکنی بعذ میندازی تو یه کاسه بزرگ تخم مرغ،شوید،زردجوبه،نمک....اضافه میکنی خوب هم میزنی بعد پهنش میکنی تو یه ماهیتابه ضخامتش مثل پیتزا باشه دورشم با قاشق درست میکنی تو ماهیتابه،،دوطرفشو سرخ میکنی دقیقا عین پیتزا برش میدی با سس میخوری خیلی خوشمزس😋

آدم باید سرش توی حساب و کتاب باشداصلا بدون حساب و کتاب که نمیشود زندگی کرد بعضی ها فکر میکنند زندگی مثل خاله بازی های دوران بچگی شان خواهد بودهمه چیز را سرسری و سطحی می بینند در حالی که زندگی یعنی بیدار شدن های ممتد هفت صبح و به هزار در زدن و مثل چی کار کردن که آخر ماه قسط عقب افتاده نداشته باشی البته این ها فقط زندگی است،یا ساده تر بگویم حداقل زندگی است زندگی واقعی بیست و پنج روز هفت صبح بیدارشدن دارد ولی پنج روز هم حق داری ساعت زنگی ات را خاموش کنی و سرت را ببری زیر بالشت زندگی واقعی زندگی لذت بخش یعنی برای کسی تلاش کنی که وقتی حالت بد است وقتی نا میزانی یا در راه اشتباه قدم بر میداری چشم از تو بر ندارد و خودت و خودش را یک تیم تصور کند که محکوم است به بردن .بله من در این دنیا به فکر یک زندگی لذت بخش هستم نه فقط به فکر زندگی!

خوراک اتفاقا دیشب پختم خیلی خوشمزه شد 

لوبیا رو سرخ کن بعد هویج رو سرخ کن بعد پیاز رو تفت بده با گوشت چرخ کرده بعد همه اینها رو قاطی کن آب بریز نمک و فلفل و زرد چوبه بریز یک ساعت بزار با شعله ملایم بجوشه در آخر رب بریز باز بزار یه ربع دیگر بجوشه کمی باید آب داشته باشه زیرش رو خاموش کن کمی آبلیمو بریز با نون تازه سرو میشه

چه خارجی😎 طرز تهیش رو هم میشه بگی؟

نان تست مکعبی و زیتون و گوجه و خیار و فلفل دلمه و لوبیا سبز پخیده قاطی میکنی و پنیر موتزارت مکعبی و پیاز قرمز خلالی و برگ ریحان

برای سسش یه پیاز و سیر خرد میکنی تو سرکه سیب با نمک فلفل و روغن زیتون میزاری یکم بمونه بعد می ریزی روش

2706