2733
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته

204 بازدید | 23 پست

بچه هامن وزنم بالاس چندماه پیش گرفتم 84بوداین نزدیکی نگرفتم دیگه قدمم 160بچه ی شیرخواره دارم 7ماهشه یماه رزیم گرفتم برنج روکلان حذف کردم ریزش موگرفتم وقتی رزیم روشروع کردم وزن اولیه امونگرفته بودم وقتی بعدیه ماه رفتم وزن کشی ودیدم وزنم خیلی بالاس خوردتوذوقم دلسردشدم وگذاشتمش کنارواقعیتش خیلی به خاطرچاقیم اعتمادبنفسم کمه باورم نمیشه بتونم یه روزلاغربشم امروزتاپیک بامدادخماررودیدم دلم خواست منم شروع کنم ولی نمیدونم چون شیرمیدم میشه یانه خیلی حالم داغونه خجالت میکشم برم بیرون امکان رفتن به باشگاه روندارم توروخدااگرحرفی داریدکه بتونه روحیموخوب کنه واراده اموببره بالابرای شروع رزیم بهم بگیدخداخیرتون بده 

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️

چی بگم ولی دلیل  نمیشه چاقا ادمای بهترین مهربونن

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم چاقه میگه من لز تو خوشکل ترم درسته که هیکلت بهتره

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728

شما از چاقیتون دلتون گرفته

من از بی شرفی نَری که خیال میکنه زن اسباب بازیه و هر کاری دلش بخواد میتونه باهاش بکنه

هرجور دلش بخواد باهاش رفتار کنه

خبر نداره

که این زن خدایی داره که دلش فقط به وجود اون خوشه

این زن میدونه که روزی میاد که خدا تقاص دل شکسته و روح زخمیشو خواهد گرفت

ببخش استارتر

دلم پر بود

میدونم بی ربط بود به تاپیکت😳

بعضی سختی ها،آدم رو قوی نمیکنن.پیر میکنن!!!!

یه چیز میگم فقط ازم تعجب نکنید 

استارتر من میگم توی تونه هرروز بدوید روزی نیم ساعت دویدن باعث میشه که توی هفته دوکیلو وزن کم کنید.

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
توپول بودن که خوبه... شوهرت چه جوری دوست داره ؟؟ینی اونم ا

ازت ایراد میگیره که اعتماد به نفست کم شده ؟

خدایا لطفن حسرت چیزی که میخوام وبه دلم نزار... وقتی الان ذوق وشوق داشتنشودارم 10سال دیگه دادنش به دردم نمیخوره... 
2738
ورزش کن

بخدااونقدرسرم شلوغه که نگوخودم یه پسر6ماهه ویه پسر3ساله دارم که کلی وقت منومیگیرن دخترم مدرسه ایه کلی برای تکالیفش ودرس دادنش وقت میذارم خواهرم دخترشوگذاشته خونمون اونم یه طرف بایدبه درسش برسم یعنی خداشاهده ازصبح تاشب درحال انجام کارهستم ورزش توخونه زیادبلدنیستم باشگاه هم بااین همه کارنمیتونم برم

یه دکتر تغذیه  برو این رژیم نیست که کلا برنج و حذف کنی. برو دکتر تغذی.من زنداداشم زیر نظر پزشک کاملا وزنش و متعادل کرد. دوما دارچین و ابجوش,چای سبزو قهوه اگه کیست نداری و به برنامه ات اضافه کن..

چی بگم ولی دلیل  نمیشه چاقا ادمای بهترین مهربونن

اتفاقامن خیلی مهربونم وهمین باعث میشه نتونم به کسی نه بگم همش درحال انجام کاردیگران هستم !😖

دوستم چاقه میگه من لز تو خوشکل ترم درسته که هیکلت بهتره

کاش منم خوش اندام بودم یکی که نمیشه گفت خیلی دوستمه وازم 6سالی بزرگتره بهم میگه من ازتوکوچیکتربنظرمیرسم چون لاغرم 😢

کاش منم خوش اندام بودم یکی که نمیشه گفت خیلی دوستمه وازم 6سالی بزرگتره بهم میگه من ازتوکوچیکتربنظرمی ...

نه بابا جفتمونم چاقیم

2706