2733
2734
عنوان

چیزی هست بذاریم تو گوشمون صدا نشنویم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5606 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوش گیر😞کی یاد میگیریم خدا میدونه ..

این مدل خانواده ها باید طبقه ی اول باشن که ..

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728

در اثر استفاده مداوم گوشتون چون هوا نمیخوره پر از قارچ و باکتری میشه و پرده گوشتون آسیب میبینه،برید جایی که بالاترین طبقه باشین راحت

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
2738
بعد دگ کلا هیچ صدایی رو نمیشنوی،یعنی زنگ درتونم بزنن نمیشنوی

من استفادع نکردم ولی یع بچها برا درس خوندن گرفتع بود راضی بود هیچ صدایی نمیاد مث اینکع

این مصیبت هایی ک الان داریم                      بخاطر اون دعاهاییه ک باید به ده نفر ارسال میکردیم و نکردیم  
در اثر استفاده مداوم گوشتون چون هوا نمیخوره پر از قارچ و باکتری میشه و پرده گوشتون آسیب میبینه،برید ...

پول نداریم بریم اینجا هم راحت بودیم تا این نفهم ها معلوم نیست از کدوم ده کوره پیداشون شده که درک ندارن قد نخود

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....
موش بگیرین بندازین تو خونشون حرصتون خالی میشه و ازاون سروصداها لذت میبرین

موافقم سوسکم خوبه، البته مارمولک به تعداد زیاد بسیار کاربردی تره، کاش منم داشتم واسه همسایه های آشغالمون، اه اه اه خونشون انگار باغ وحش هر لحظه از یکی شون صدای یه حیووونی میاد بیرون، بیشعورا رو روسفید کردن

2706