1177
648

از دست این همسایه بیشعور با بچه های نفهمش خسته شدیم هرچی میگیم به هر زبونی انگار با دیواریم فقط می‌خندن میگن چشم به ثانیه نمیکشه که پاهاشونو میکوبن رو سرما خدا لعنتشون کنه هزار بار

پول نداریم خونه رو عوض کنیم.چیزی هست بخریم بذاریم تو گوش صدا نشنویم بتونیم بخوابیم؟😭

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....

پنبه

بیچاره فرهاد بیچاره شیرین بیچاره من با این حال غمگین بیچاره لیلی بیچاره مجنون بیچاره من ک دادم ب‌پات جون دیگ این رابطه درحال فروپاشیه دوسه روز بی خبری اسمش فراموشیه.... برای همه جوونا دعا کنید خوش بخت شن برامنم دعا کنید انشالله هرچی صلاحه برام‌پیش بیاد خوش بخت و اخر عاقبت بشم‌‌😘😙

میخ 😂

روزهایی در زندگی ام هست که دل ام می خواست مادر بودم. مثل امروز. از خواب که بیدار شدم دل ام می خواست بچه ای داشته باشم که مامان صدایم کند و هربار که می گوید مامان دل ام برای صدایش غنج رود. روزهایی در زندگی ام هست که حال ام دگرگون است. مثل امروز.مدتی ست با خودم فکر می کنم اگر بچه ای داشتم دیگر از خدا هیچ چیز نمی خواستم. دوستی می گفت چون نیازهای خودت را نمی شناسی این را می گویی . راستش حرف اش را خیلی نفهمیدم اما می دانم که از هجده سالگی دل ام می خواست مادر باشم. در آستانه سی سالگی هم هنوز همین را می خواهم. شاید یک دلیل اش این باشد که من یکی از بهترین مادرهای دنیا را دارم و مادران همه دوستان ام هم به نظرم فرشته هایی هستند که روی زمین راه می روند.شاید فکر می کنم اگر من هم مادر بودم خطاهای کمتری می کردم. شاید می توانستم به آدم ها محبت کنم و خط کش دست ام نباشد که میزان مهربانی ام را اندازه گیری کنم تا مبادا زیادی مهر به خرج دهم. شاید آدم بهتری می شدم. نمی دانم اما وقتی مادرم را می بینم که با همه خستگی روزهای سخت زندگی هنوز هم برای کوچک ترین شادی های ما چه انرژی عجیبی می گذارد حیرت می کنم.فکر می کنم وقتی مادری ، عادلی. چون می توانی پنج فرزند داشته باشی و همه آنها را یک اندازه دوست داشته باشی. من نمی توانم. من اینقدر وسعت ندارم که آدم ها را یک اندازه دوست داشته باشم. من گاهی دل ام می گیرد گاهی از آدمی می رنجم. گاهی از آدمی بدم می آید اما مادر که باشی فرقی نمی کند بچه ات برایت کادو بخرد یا نخرد. به تو تلفن کند یا نکند. تو رو دوست داشته باشد یا نداشته باشد. دکتر باشد یا کارگردان یا معتاد. تو دوست اش داریگاهی فکر می کنم لازمه مادر شدن داشتن قلب و روحی وسیع است. شاید هنوز به این وسعت نرسیدم که خدا نمی خواهد مادر شوم. اما روزی که مادر شوم همه شهر را خبر خواهم کرد. باید کم کم کامپیوتر را خاموش کنم و به دست بوس مادرم بروم. آغوش مادر امن ترین جای دنیاست. در باد ، باران و تنهایی.

آره هست

انگشت  

پسر کوچولوی مامان و بابا                              با اومدنت توی دلم منو بابایی رو حسابی غافلگیر کردی اما قدمت رو چشمامون اومدی تا بشی ماحصل عشق منو بابا                                                                                          از خدا میخوام خدا دل تموم منتظرارو شاد کنه مثل من مخصوصا دوستای نی نی سایتی رو٬الهی آمین

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

صداگیر

سَرِ بچه هاتونو از سانروف نیاریدبیرون..شاید یکی بچه‌ش سر نداشته باشه                                                                                                                   روی کره زمین،حدود۸ میلیارد آدم زندگی میکنه،و قاعدتا این چندمیلیارد آدم دارای طرز تفکر و عقیده متفاوتن!اصن قشنگی دنیا به همینه..قرار نیست همه طبق یه نسخه و با یک طرز فکر زندگی کنن.هر آدمی فقط ۱ بار به دنیا میاد و فقط یکبار فرصت زندگی کردن داره،،پس حقشه اونجوری که دوس داره زندگی کنه.طرز فکر،عقیده،دین،پوشش و استایل موردعلاقش رو داشته باشه.هیچکس!تاکید میکنم هیچکس این اجازه رو نداره که بخواد به طرز فکر و عقیده دیگران توهین کنه.ما حق نداریم کسی رو از روی پوشش و لباسش قضاوت کنیم..شعور به معنای تحمیل عقیده و توهین نیست..شعور ینی ملاک خوب بودن و بد بودن آدمها رو اخلاق و شخصیتشون قرار بدیم.شعور ینی آدمارو با تفاوتا و عقایدشون دوست داشته باشیم🙏❤                                                                                                                                                

یچیزایی هس کوچیکه جم میشه میزاری تو گوش حجم میگیره کل گوش پر میکنه اسمش نمیدونم چیه😁

این مصیبت هایی ک الان داریم                      بخاطر اون دعاهاییه ک باید به ده نفر ارسال میکردیم و نکردیم  
1194
نمیشه درمیاد صداگیری هم نداره

گوشی شنا....

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊
موش بندازین تو خونشون حرصتون خالی میشه و ازاون سروصداها لذت میبرین

بخدا شبا به زور می‌خوابم خواب میبینم دارم تیر میزنم تو پای خودشون و بچه هاشون

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....
1167

تو کوچه بچهشو گیر بنداز حسابی بترسونش.

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام اکنون او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام🌻 ندیده دوستش دارم 🌻 و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ....  🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹
1182