2410
2553
عنوان

مامانایی که کهنه میبندن بیان لطفا

924 بازدید | 38 پست

من کهنه گرفتم با شورت گرهی پدرم دراومده هر 45 دیقه باید عوض کنم امروز که در عرض نیم ساعت پس داد به شلوارش😫😫😫😫

شما چیکار میکنید که پس نده؟ شورت دکمه ای هم مناسبش نیست اصلا. 

یه سوال دیگه اینکه اگه مثلا دو سه ساعت یه بار بشورمش عفونت نمیگیره؟ تا دیروز هر بار میشستم ولی دستشویی بیرون خونس سردش میشه طفلک

من که جرئت ندارم کهنه ببندم میترسم گند بزنه به فرش😞😞😞😞😞😞 تازه خونه تکونی کردم دلم نمیاد کثیف بشه چون خیلی حساسم😣😣😣😣😣 ولی خوب قیمت پوشک هم سربه فلک داره میکشه😐😐😐😐

❤👬❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای بعد جیش از دستمال مرطوب استفاده کن و بعدش کرم بزن تا نسوزه

کرم من مارک اردن گرفتم سایز بزرگه تقریبا۵ ماه یه دونه خریدم زیادم براش میزنم

اما بعد پی پی بشور

توی حموم بشور.لگن کوچولو بزار پر شد روی چاه فاصلاب خالی کن که هی مجبور نشی حموم بشوری

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
2720
2714

کناره های شورت گر ه ای رو به داخل  تابزن

روش یه شورت دکمه ای هم بپوشون

حدود دو تا سه ساعت دوام میاره.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

عزیزم بجای شورت گره ای از پوشکی که توشو خالی کردی استفاده کن. این ترفند رو بچه های سایت نوشته بودن. فکر کنم هر پوشک رو تا دوسه روز میشه استفاده کرد. برای شستنش هم فقط باید زیر آب بگیری

درمورد شستن اصلاا نیاز نیست ببری بیرون. 

با پنبه و اب گرم تو خونه پاکش کن. و ردزی یبار هم بشورش.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من که جرئت ندارم کهنه ببندم میترسم گند بزنه به فرش😞😞😞😞😞😞 تازه خونه تکونی کردم دلم نمیاد کثیف ب ...

اره واقعن ادم میمیونه با این قیمت پوشکا . منکه دارم از پوشک میگیرمش 20 ماهشه اصلن نمیدونم بشه یا نه . پدرم دراومده این چند روزه 

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....
منم دخترمو کهنه میبندم خیلی تند تند عوض میکنم از دیروز پوشک معمولی گرفتم لای شورت گرهی میزارم میبندم ...

يعني در حد من؟ یه خانومه میگفت 4 ساعت یه بار عوض میکنم اخه😐

عزیزم بجای شورت گره ای از پوشکی که توشو خالی کردی استفاده کن. این ترفند رو بچه های سایت نوشته بودن. ...

یعنی چی پوشکی که توش خالی شده چطوریه ؟😕

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....
2706