2733
2734
عنوان

خانمایی که وکیل هستن یا سر رشته ای از حقوق دارن خواهشا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 21 پست

منم با اینکه میخام کاراموزی وکالت برم تا الااان ی دادخواست ننوشتم این بیشتر عملیه ما تئوری درس خوندیم متاسفانه 

بیشتر تو دوره کاراموزی دادخواستو اینارو یاد میگیریم ب صورت عملی اما میتونم برات توضیح بدم هرجا مشکل داشتی

❤و خدایی ک به شدددددت کافیست❤
منم با اینکه میخام کاراموزی وکالت برم تا الااان ی دادخواست ننوشتم این بیشتر عملیه ما تئوری درس خوندی ...

آره متاسفانه بدترین نظام آموزشی تو دانشگاهای ایرانه 

دادخواستم راجع به طلب مهریه اس اما دلایل و منضات و نمیدونم چی بنویسم

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره متاسفانه بدترین نظام آموزشی تو دانشگاهای ایرانه  دادخواستم راجع به طلب مهریه اس اما دلایل ...

ببین دلایل و منضمات دادخواست میتونه چیزای مختلف باشه مثل شهادت شهود ؛کپی برابر اصل سند ازدواج و مهریه؛ کارشناسی و اینا 

گرفتی؟

ببین دلایل و منضمات دادخواست میتونه چیزای مختلف باشه مثل شهادت شهود ؛کپی برابر اصل سند ازدواج و مهری ...

جدی نگیر عزیزم 

استاد انگار تکلیف داده 😂 ینی نمیدونم بنویسم که زن چرا میخواد مهریشو بگیره جنون و اینا که نمیتونه دلیل طلب مهریه باشه 

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!
2728
جدی نگیر عزیزم  استاد انگار تکلیف داده 😂 ینی نمیدونم بنویسم که زن چرا میخواد مهریشو بگیره جنو ...

مهریه نیاز ب دلیل نداره عزیزم 

عندالمطالبه و ب محض دادخواست تو جریان میوفته 

دلایلش همینایی ک بهت گفتم رو ثابت میکنه ک تو مهریه داری و میزانش چقده

مهریه نیاز ب دلیل نداره عزیزم  عندالمطالبه و ب محض دادخواست تو جریان میوفته  دلایلش همین ...

قربونت عزیزم از گیجی درم آوردی مرسی 😍