2726

سلام عزیزای دلم شب خوش.

میخوام از امروز صرفه جویی تو مخارج خونه رو شروع کنم لطفأ راهکارای رو که به ذهنتون میرسه به منم یاد بدیدن باتشکر از همتون. 

این سومین کاربریمه خسته شدم از بس کاری ساختم😢😢😢آنااااام بودم شدم پرین ۱۲۳  الانم پریین هستم.😕😕😕

شما ها صرفه جویی میکنید چطور موفق خستید چیکار میکنید؟؟؟

این سومین کاربریمه خسته شدم از بس کاری ساختم😢😢😢آنااااام بودم شدم پرین ۱۲۳  الانم پریین هستم.😕😕😕

اندازه مصرف میکنم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

صرفه جویی کم مصرف کردن نیست درست مصرف کردنه😑خیلی تابلو بود شعاره😆😆😆

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

نمیتونم نمیتونم 💃💃💃

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁

مثلا خوراكى هايى كه عادت دارين هميشه تو خونه باشه ولى خيلى هم لازم نيست نخر كثل شكلات هاى مختلف ، ابميوه ها و ...

لامپ اضافى خاموش

من و خدا هر صبح يك چيز را فراموش ميكنيم🍀او خطاى من را و من لطف او را...

من خودم بگم. اگه پول تو عابر بانک باشه نمیتونم. و حتمأ باید پول دستم باشه تا بتونم حساب دستم باشه این از من

مثلا خوراكى هايى كه عادت دارين هميشه تو خونه باشه ولى خيلى هم لازم نيست نخر كثل شكلات هاى مختلف ، اب ...

اینا که اصلأ نمیخریم تازه شاید هفته ای یکبار میوه بخریم😢😢😢

از فروشگاههای تخقیف دار خرید کن

قبل خرید لیست تهیه کن که چیز اضافه نخری

بسته بندی گوشت خورشتیها رو کوچکتر کن مثلا اگه 2 نفرین 4 تیکه بذار

از سبزیجات بیشتر استفاده کن برای سلامتی هم مفیده

شیر آب رو مابین دست شستن و ظرف شستن و وضو گرفتن ببند

لامپ اضافی خاموش

زمستون لباس بیشتر بپوش مکیج یا بخاری رو کمتر کن

لباسهاو کفش و کیف مارکدار نخر از بازارهای اصلی شهرتون که عمده فروشها هستن خرید کن یا توی حراجیها خرید کن

خیلی چیزا رو خودت درست کن به جای اینکه آماده بخری منظورم هم خوراکیه هم موشاک هم لوازم تزئینی

سه شنبه ها سینما برو که نیم بهاست

و...

ای گم شده در رویا     جادو کن و پیدا شو              من تشنه دیدارم     آغوش محیا شو

مرسی هیچی بلد نیست😭😭😭😭😭

من برم پولام رو خرج کنم .

تو این گرونی یعنی هیچکی راهکار نداره😭😭

منكه اصلا نميتوتم تو هزينه ها صرفه جويي بكنم انقدر كادو بايد ببرم اينور و اونور كه به هيچي ديگه نميرسم خرج خونه ام زياد نيست هزينه هاي جانبي ام سنگينه

زهره خانمي سابق ام با عضويت سال ٩٤.از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
منكه اصلا نميتوتم تو هزينه ها صرفه جويي بكنم انقدر كادو بايد ببرم اينور و اونور كه به هيچي ديگه نمير ...

نه ما تو شهر غریب هستیم و هزینه های که گفتیم نداریم وای سه تا بچه دارم و فقط خرج و خوراک هستش 

مرسی هیچی بلد نیست😭😭😭😭😭 من برم پولام رو خرج کنم . تو این گرونی یعنی هیچکی راهکار نداره😭😭

من که کلی راهکار دادم!  

ای گم شده در رویا     جادو کن و پیدا شو              من تشنه دیدارم     آغوش محیا شو
2706