2737
2734
عنوان

وکیل خوب در قم

| مشاهده متن کامل بحث + 8571 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم

توی شهر قم چند تا وکیل رو میشناسم که برای خانواده خودمون و آشناها کار کردن ولی یکیشون  فوق العاده باسواد و با خدا بود که پرونده هایی که بهش دادیم راضی بودیم ، دوست داشتی تو خصوصی بهتون معرفی میکنم 

2728

سلام بچه ها 

چند سال پیش واسه یه پرونده‌ای که داشتم و تو قم رسیدگی میشد رفتم اونجا ، یه خانمی که تو دادگستری اونجا ازش مشورت گرفتم شماره یه وکیلی رو بهم داد کلی خانومرو سوال پیچ کردم ،منم تو تهران اداره و اینا زیاد میرم بقول خودمون بچه زرنگ تهرون ولی چون سختم بود خودم هی پاشم برم قم گفتم بزار این سری وکیل بگیرم پولشم جور میکنم ، زنگ زدم به همون شماره و صحبت کردم اون وکیل هم بعد توضیحاتی که داد گفت خواستی بعد از ظهر حضوری بیا دفتر ، خلاصه که آخرش وکالت دادم و کارها رو سپردم بهش .. بچه هاخیلی راضی بودم ، با وجدان بالا و باسواد کارم رو پیگیری کرد و آخرش رای به نفع من شد .

گفتم نوش جونش بخداااا ولی تو 1400 دوتا پرونده داشتم تو کرج گفتم این سری هم برای یکیش وکیل بگیرم چون خاطره خوب داشتم و به حقم رسیده بودم ... یعنی این وکیل کرجیه هیچی سرش نمیشد ، فقط لب و دهن  ، زنگ زدم به وکیل قمیه که شمارشو سیو داشتم بهش گفتم که مشکلم اینه وکیل گرفتم دادگاه به ضرر من رای داده ، بنده خدا کلی منو راهنمایی کرد و گفت باید از چه دعوایی وکیلت وارد میشد که نتیجه میداد و... برای پرونده دوم هم ازش مشاوره تلفنی گرفتم خودم دادگاه رفتم ، خیلی کار سخت و پیچیده ای بود ولی خدارو شکر نتیجه گرفتم بعدم بهش زنگ زدم گفتم اول خدا بعدم شما ، بچه ها ایشون آقای پناهی بودن که من کارتشون رو گم کردم که شماره ثابت و آدرس داشت ولی شماره همراهشون 09127586350 اینه 

سلام عزیزم توی شهر قم چند تا وکیل رو میشناسم که برای خانواده خودمون و آشناها کار کردن ولی یکیشون&nb ...

سلام  میشه لطف کنید شماره  اون وکیل مومن  که  ازش راضی بودین  بدین   خدا خیرتون بده

سلام دوستان 

اگر دنبال بهترین وکیل در قم هستید 

پیشنهاد می کنم به سایتی که باهاش آشنا شدم و تمام وکلا را در شهرهای ایران معرفی میکنه سر بزنید بهترین وکلا در قم هم به همراه آدرس و شماره تلفن معرفی کرده

لینکش

2738