2737
2739
عنوان

وکیل خوب در قم

8571 بازدید | 22 پست
سلام دوست جونا
اگه کسی وکیل خوب تو قم سراغ داره در زمینه خانواده و طلاق خیلی ممنون میشم کمکم کنه.
شب عیدی اوضام بدجوری به هم ریختس
دارم کم میارم...
خواهش میکنم
گوشهایم را می گیرم ...
چشم هایم را می بندم ...
و زبانم را گاز می گیرم ...
ولــــی ...
حـــریـــفِ افکارم نمی شوم ...
چقـــدر دردنــــاک است ...
فــهــمــیــدن !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
راست میگی ترانه جون
گوشهایم را می گیرم ...
چشم هایم را می بندم ...
ولــــی ...
فــهــمــیــدن !
هستی عزیزم؟
گوشهایم را می گیرم ...
چشم هایم را می بندم ...
ولــــی ...
فــهــمــیــدن !
من مشکل بزرگی داشتم واسه طلاق و مهریه ... شوهرم رفته بود همه اموالو زده بود به نام داداشش تا به من چیزی نده دختر 8 سالمم بهم نمیداد ... تو همین نی نی سایت یکی از خانوما شماره آقای نصیری را بهم داد ... اول مشاوره تلفنی بهم داد ، بعد رفتم پیشش دفترش تهران بود ، خودش وکیل یه ارگانه و یکی از دوستاش را معرفی کرد ، ولی همه کارها رو خود نصیری از پشت سر انجام می داد به صورتی که قاضی ها همه میشناختنش و قبل از اینکه ما بریم انگار حکم معلوم بود ... کارمو حل کرد .... خودمم باورم نمیشد بشه اینکارو کرد ... مهریه را از پسر عموی شوهرم با یه کلکی گرفت و شوهر سابقمم انداخت زندان و مجبورش کرد اومد تو دادگاه منو طلاق داد و حضانت بچمم گرفتم ... خدا پدرشو بیامرزه ... شمارشم 09351970782 بود ، یادمه کار چک و اینا رو هم انجام میداد... همیشه اینو بدونید که وکیل اگه هزاریم پرفسور هم باشه ، آشنا نداشته باشه هیچ کاری از دستش بر نمیاد ...

سلام به نظر من اگه وکیل میخواید از سامانه وکیل نوین انتخاب کن چون متناسب با پروندتون توی شهر خودتون وکیل متخصص رو بهتون معرفی میکنه و مدام هم نظر سنجی میکنن و اگه ناراضی باشی وکیلت رو عوض میکنن 

بازم تحقیق کنین هرجور صلاحه 

2738

همانگونه که از اسم آن پیداست پرونده های ملکی و دعاوی ملکی به طور خاص شامل اموال غیر منقول و ملک می‌گردد پرونده ملکی ممکن است حقوقی یا کیفری باشد هرچند اغلب موارد جهات حقوقی دارد. مثلاً دعوای تصرف عدوانی ممکن است با رعایت جهاتی در دادگاه کیفری مطرح گردد یا در دادگاه حقوقی. به طور کلی مهم ترین پرونده های دادگستری پرونده های ملکی هستند که تخصص و مهارت بیشتری نسبت به دیگر پرونده ها می‌طلبد پرونده های ملکی شامل پرونده‌های خلع ید، ادعای مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، فسخ اجاره، ملک تجاری سرقفلی، با رعایت قانون ۱۳۵۶ افراز ملک مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارت هستند.

من مشکل بزرگی داشتم واسه طلاق و مهریه ... شوهرم رفته بود همه اموالو زده بود به نام داداشش تا به من چ ...

سلام عزیزم شماره ی جدیدی ازشون ندارین من خیلی گرفتارم میشه اگه میتونین کمکم کنین

من مشکل بزرگی داشتم واسه طلاق و مهریه ... شوهرم رفته بود همه اموالو زده بود به نام داداشش تا به من چ ...

سلام عزیزم چقدر خوشحال شدم این متنو خوندم.آفرین ک تونستی حقت بگیری.میشه شماره تماس یا آدرسی از اقای نصیری دارین بدین.من دنبال ی وکیل خوبم ک بتونم حقمو بگیرم 

2706