2737
2734
درسته ولی یجورای جملتون مبهم بود برا همینم برداشتم جور دیگه شد.نوشتین بجز عمل بینیم که اونم ناراضی ب ...

همسرم بینیشو عمل کرد از پارسال مهر تا حالا ۴بار دستکاری کرده و گفته بازم کار داره

همسرم بینیشو عمل کرد از پارسال مهر تا حالا ۴بار دستکاری کرده و گفته بازم کار داره

دکترش کی بود؟ دختر داییم عمل کرد خدایش خیلی خوب شد.اسم دکترش یادم نیس.اتفاقا دوتا از دختر داییم هام عمل کردن هر دوسون هم خوب بودن.لامصب بعضی وقتا هم شانسی میشه.

ایشالله :یعنی خدارا به خاک سپردیم.( استغفرالله)(نعوذبالله)                                                      انشاالله: یعنی ما خدارا ایجاد کرده ایم.(نعوذ بالله)(استغفرالله)                                                             ان شاءالله: یعنی اگرخداوند مقدور فرمود.(به خواست خدا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پریاوی😐

اسمشو نشنیدم.😐

ایشالله :یعنی خدارا به خاک سپردیم.( استغفرالله)(نعوذبالله)                                                      انشاالله: یعنی ما خدارا ایجاد کرده ایم.(نعوذ بالله)(استغفرالله)                                                             ان شاءالله: یعنی اگرخداوند مقدور فرمود.(به خواست خدا)
2728
مریضاش از شیراز میرن گچساران برو تو پیجش تو اینستا نمونه کاراشو ببین وحشت میکنی

از چ نظر وحشت میکنم😓😓 خب چرا قبلش حسابی تحقیق نکردین برا عمل بینی.جدیدا خیلی فراموشی میگیرم وگرنه دو سه تا دکتر خیلی خوب میشناسن تو خیابون قصر الدشت هم مطبشون هس بهت میگفتم.

مثلا ی نمونش ی پره بینی تنگ تر از اون یکی بود

اوه اوه چ داغون😟😟

2738

دیگه خانواده همسرم اصالتا اونجا هستن

منم چندین بار بخاطر همین آقا اعتراض کردم که چرا رفتی پیش این پزشک

گفتن تو که بهتر از ما نمیدونی

کلا هرموضوعی رو نمیتونم نظر بدم 

چیزی بگم سریع میگن ماخودمون اطلاعاتمون تکمیله تو ایراد وارد میکنی که مارو زیرسوال ببرید

دکتر داخلی خوب خانم دکتر حشمتی توی بیمارستان کوثر 

دکتر گوارش خوب دکتر راحمی از ستاد که میری به سمت نمازی نرسیده به هتل پارس، همون سمت هتل پارس

دکتر برای عمل بینی که خیلی خیلی عالیه دکتر باربد ضمیری توی قصر الدشت روبروی قم اباد. البته هر دماغی رو عمل نمیکنه مگر اینکه دماغه واقعا از نظر زیبایی یا کارایی مشکل داشته باشه. هزینش هم خیلی بالاست

دیگه خانواده همسرم اصالتا اونجا هستن منم چندین بار بخاطر همین آقا اعتراض کردم که چرا رفتی پیش این پ ...

زیادی پرو هستن. 1 هفته بعد از عقدم شوهرم مجبور شد بره دندون مزشکی برای پر کردن ساده. دکتره با اینکه سنش بالا بود، دستش توی دهن شوهرم بود ولی سرش پیش منشیش بود و مشغول لاس زدن و بگو بخند. من خیلی بدم اومد و به شوهرم گفتم باید دکترت رو عوض کنی. کلی خانوادش جبهه گرفتن که این بهترین دکتر شیرازه و .... ولی من زیر بار نرفتم. خودم بهتنهایی رفتم پروندش رو گرفتم و رفتم میش دکتر خودم. از اون به بعد هر از 3 یا 4 ماهی یه بار شوهرم مجبور میشوچد بره پیش دندون پزشک. دکتر من بهش میگفت دکتر قبلیت دند نات رو خراب کرده. دندونات با یه پر کردنی ساده مشکلشون حل میشد ولی این بخاطر مول عصب کشی کرده و .... 

یا یه بار من مریض شده بودم، ببخشید اسهال شدید داشتم. هیچگدکتری تشخیص نمیداد چم شده. خانواده شوهر یه دکتر بهم معرفی کردن و اصرار پشت اصرار که ما بهتر از تو بلدیم. خلاصه شوهرم به زور بردم پیش دکتره. ببه دکتره داشتم میگفت اسهال شدید گرفتم و بخاطر همین ضعف شدید هم دارم. بهم میگفت گلوت مرک کرده و تب داری. شوهرم کفرش در اومد و بهش گفت اسهال داره گلوش که درد نمیکنه 

از اون به بعد شوهرم فهمید دکترایی که خانوا ش میگن خوبه به درد سطل اشغالم نمیخورن

زیادی پرو هستن. 1 هفته بعد از عقدم شوهرم مجبور شد بره دندون مزشکی برای پر کردن ساده. دکتره با اینکه ...

خداروشکر که همسرتون متوجه این موضوع شده 

هرچندمیدونم کلی سختی کشیدید تا شوهرتون متقاعد شده

من که تنها مقابلم با اینا این بودکه اصلا شیراز به پزشک مراجعه نکردم

خداروشکر که همسرتون متوجه این موضوع شده  هرچندمیدونم کلی سختی کشیدید تا شوهرتون متقاعد شده من ...

سعی کنین خودتون و شوهرتون با هم دنبال پزشک خوب بگردین و اصلا نزارین اونا هم بفهمن که دنبال دکترین. اصولا خانواده شوهر فضولی همه چیز رو باید بکنه

2706