2726

هفته پنجم ششم بارداریمه ولی اصلا خوشحال نیستم، تجربه اولم هم هست، تا پنج هفته پیش( دقیقااوایل بارداری) یه شغل خونگیداشتم که ارزوها داشتم براش و هدفها داشتم،علاقم اینقدر شدید بود که صبح زود بخاطرش بیدار میشدم، اما الان متنفر شدم ازش، تمام وسایل مربوط ب اون کار رو از جلو چشمم برداشتم وقتی میبینمشون حالم بد میشه، حوصله هیچکار ندارم، قبلا هم سابقه شو داشتم ولی خب چند ماهی بود ک کلا خوب شده بودم، الان باز اومده سراغم،حس میکنم توانایی انجام کار و هنر و هیچی ندارم! همش جلو تلوزیونم و دلمم میگیره همش، فقط بعضی وقتا که همسرم از سرکار میاد خونه بهتر میشم ،ایا طبیعیه این چیزا و از بارداریه؟ ایا خوب میشم باز؟ من اون کارمو خیلی دوست داشتم فقط بگید باز برمیگردم ب وضع پر تلاش و تحرکم؟؟

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عصر ک همسرم میاد میریم بیرون یه دوری بزنیم دلم به شدت میگیره، کی خوب میشم  دوباره؟ سه ماخ بگذره خوب میشم باز؟

2728

بخاطر بارداری عزیزم منم قبل بارداری قصد ادامه تحصیل داشتم وهزارو یک جور فکر وقتی باردار شدم افسردگی شدیدی گرفتم درصورتی که ناخواسته نبوده اما با مشاور ودرس فک کردن به این نتیجه رسیدم که نه دیر نمیشه ومیتونم ادامه بدم اونم با ی فسقلی این بچه اول واخرش میاد چرا زود به جمعمون اضافه نشه وبا هم خوب وبدو تحربه نکنم  

عصر ک همسرم میاد میریم بیرون یه دوری بزنیم دلم به شدت میگیره، کی خوب میشم  دوباره؟ سه ماخ بگذره ...

بستگی به خودت داره اگه اراده کنی ۲روز خوب میشی به این فکر کن که قراره ی بچه خوشکل داشته باشی همش ی دوره کوتاه مدته بعدش همه چی با برنامه ریزی حله 

خب من کلا حس میکنم بی دست و پا شدم و حتی از عهده کاری که تا چندمدت پیش به بهترین شکل انجام میدادم برنمیام، باخودم میگم بچمو چجوری بزرگ کنم؟ وقتی انقد شل و وارفته ام، دعا کنین خوب شم من اینجوری نبودم

عزیزم فک نکنم بارداریتو به سختی بارداری من باشه هماتوم  ویار البته نه شدید وسابقه سقط با خانواده شوهر تو ی خونه هستم روزایی گذشت که حتی بخاطر گشنگی اشکم در اومد ولی با وجود همه اینا الان روزای اخر بارداریمه وفقط استرس زایمان مونده ۱۹سالمه تجربه ای از بچه داری ندارم اما دیگه عصر حجر نیس که ندونم چکار کنم وچطور بچمو بزرگ کنم روشهای زیادی هس از کتاب وگوشی گرفته تا دکتر ومشاور و...