1345
1341
عنوان

پریسا باربی ۱بیا

293 بازدید | 51 پست

بای

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خیلی دلم و شاد کردی امروز 

خدا دلتو‌شاد کنه

این عطر را ک به تنت میزنی موسیقی آرامی است با امضای خاص تو ک جعل اش محال است 💕💕💕

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

بای

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
چی گفت مگه بگید دل منم شاد بشه گرفته

تصمیم گرفتم جواب مخالفا رو ندم.. مرسی. بای

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
عزیزی بخدا  خوشم میاد بعضیا انقد جنبه دارن ک دلشونم شاد میشه  خداروشکر  همیشه شاد ...

عاشقتم 

از اون دخترای باحال روزگاری😍😍😍😍

این عطر را ک به تنت میزنی موسیقی آرامی است با امضای خاص تو ک جعل اش محال است 💕💕💕
1226

امروز من هر تاپیکی رفتم دیدم پریسا ی پست گذاشته تهشم ی بای نوشته

همین 

ولی کلی دلم شاد شد 

مهمتر از همه اینک خیلی باجنبس و ناراحت نمیشه😍😍😍

بای فور اور🤣🤣 اینو ناراح باشم میگم

چند سالته؟ من 18.17سالم بود اینو میگفتم ... یادش بخیر

1364