1507

البته همشونو ندیدم . اینایی که صبح بودن رو رفتم دیدم چه هیکلایی داشتن. همگی شکم و پهلو و گودی کمر . مگه مربیا نباید خوش هیکل باشن . 

ظاهرا تنها چیزی که عادلانه قسمت شده عقله ! چون کسی اعتراض نمیکنه که عقله اون کمتر از دیگران هست   

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
حالا منم شیرازم هروقت باشگاه رفتم مربیاش اکی بودن عالی و خوش اندام

آره. خودم هم هرجا رفتم مربیا خوش هیکل بودن. اینجا عجیب بود

ظاهرا تنها چیزی که عادلانه قسمت شده عقله ! چون کسی اعتراض نمیکنه که عقله اون کمتر از دیگران هست   

من راهنمایی بودم یه دبیر ورزش داشتیم

۲۱۵ کیلو بود😐😐😐😐😐😐

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

مال چه کلاسایی من مربی والییالشون دیدم خوب بود

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
1432
مال چه کلاسایی من مربی والییالشون دیدم خوب بود

بدنسازی و آمادگی جسمانی و دو میدانی

215 کیلوووو ؟؟؟ می‌تونست قدم برداره؟

اره مربی ورزش بود خیر سرش؟؟؟

به خاطر موقعیتش فقط تو مدارسی میفرستادنش که سالن ورزش بززززرگ داشته باشه

چون تو کلاس یا حیاط معمولی نمیتونست بیاد اصلا

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

عاره دقیقا تهرانم همینه فقط یه جا بود رفتم که عااااالی بود پر انرژی دلسوز باکلاس خوش هیکل😍ماه بود 😍که اونم از ایران رفت

مربی تو مدرسه ام داشتیم چاق بود  

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
1396