2410
2553
عنوان

روز جهانی و هفته ملی کودک گرامی باد

174 بازدید | 17 پست

امروز مصادف است با روز جهانی و هفته ملی کودک. این روز را بهانه قرار دهیم تا کمی کودکی کنیم و وارد دنیای پاک و بی آلایش کودکان شویم.

در این روز مراکز آموزشی، مهدکودک ها و خانه های کودک برنامه های خاصی در نظر می گیرند تا این روز رو به کودکان تبریک بگن.

تصمیم گرفتید این روز رو چگونه برای کودک یا کودکان خود برگزار کنید. برنامه خاصی در نظر دارید؟ به سایر مادرها هم ایده بدید.

ضمن تبریک این روز به کودکان جهان بویژه کودکان ایران زمین و آرزوی سلامتی برای همه آنها، در این تاپیک یک آرزوی قشنگ برای همه کودکان جهان به اشتراک بزار و از بهترین خاطره دوران کودکی خودت صحبت کن

در این لینک هم بریم به سراغ کارتون های نوستالژیک دوران کودکی. کارتون مورد علاقه شما کدوم یکی از این کارتون ها بود.

آیا کودکان امروز از دیدن این کارتون ها و برنامه ها لذت می برند یا سبک کارتون های دوره خودشون رو 

می پسندند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چه ایده قشنگی. جدا باید به شما تبریک گفت

ممنونم فکر همسرم بود البته ایشون گفتن یه جعبه شیرینی من گفتم یه کیک کوچیک با یه نوشته روش چون پسرم کلاس دومه و میتونه بخونه وقتی باباش اومد خونه از پسرم خواستیم روی کیک رو بخونه .خیلی غافلگیر شدن و خیلی خوشحال😍😍😍

2714

آرزوی من برای تمام بچه های دنیا اینه که سلامت باشن و همگی تو صلح و آرامش و آسایش و کنار پدر مادرشون زندگی کنن ❤

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

الهی که خشونت وناامنی ازتمام بچه های دنیابه دورباشه 😢 کاش همه بچه ها

درآرامش وشادی زندگی کنن وبزرگ بشن

😣😣😣😌😌😌😌مدیریت انقلابی شهر و‌مزرعه موشکی درست میکند و دل دشمنان این مرز و بوم را میلرزاند،مدیریت لیبرال ، شهر و‌مزرعه خودرویی درست میکند‌و با افزایش قیمت خودرو ناشی از دپوی آن تن مردم خودمان را میلرزاند،مردم با شایعه گرونی فروشگاهها رو درو میکنن و به شایعه جنگ ‌می خندند..اینه فرق بین تفکر انقلابی و تفکر لیبرالی....
خوش بحال این پسر خوشبخت . چه مادر و پدر خوش ذوق و با سلیقه ای داره

ممنونم امیدوارم درعمل هم واقعا همین باشه. خدا لیاقت تربیت عقل و شعور و درک تربیت رو بهمون بده . خدای مهربون بچه های هممون رو عاقبت بخیر کنه انشاالله.

برای تمام کودکان جهان در درجه اول سلامتی و بعد خوشبختی آرزو دارم. همشون در پناه خدا باشند

کارتون نوستالژیک من هاچ زنبور عسل، پسر شجاع ف آفتاب و مهتاب و خیلی چیزای دیگه. آهان هادی و هدا

یادمه اینقدر دوست داشتم که مادرم عروسکاش رو ه برای من و خواهرم گرفت

آخی یادش به خیر

امروز حتما دخترم رو می برم پارک و درباره روز کودک براش صحبت می کنم

مادرم چشمهایم جای پاهای توست

2706