2726
عنوان

سیاهدانه و عسل. و روغن سیاهدانه

| مشاهده متن کامل بحث + 10428 بازدید | 47 پست
من عسل و دارچين رو ميريزم توي آب جوش هم خودم ميخورم هم شوهرم نميدونم تاثير داره يا نه

عزیزم اینارو خوردی تاثیر داشت؟ باردار شدی؟

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله اون موقع باردار شدم ولی متاسفانه سقط شد

آخییی چرا؟ چند هفته بود

ان شاءالله به زودی خدا یه نی نی خوشگل و سالم بهت بده

عزیزم  دوسین نمیخوری؟

آخییی چرا؟ چند هفته بود ان شاءالله به زودی خدا یه نی نی خوشگل و سالم بهت بده عزیزم  دوسین نمی ...

شوهرم مشکل مورفولوژی داره ولی خودم همه ازمایشام خوب بودن

ممنونم عزیزم

دوسین نمیدونم چیه؟

ديگران راقضاوت نكنيم.
2728
شوهرم مشکل مورفولوژی داره ولی خودم همه ازمایشام خوب بودن ممنونم عزیزم دوسین نمیدونم چیه؟

برای شوهرت هم دوسین خوبه

مخلوط سیاهدانه و عسل بهش میگن دوسین

یه واحد سیاهدانه نیم کوب + سه واحد عسل قاطی کن ناشتا یه ق هم خودت هم شوهرت بخورین

فقط خودت از اول پری بخور تا روز تخمک گذاریت

روزی یک استکان میخورم بدون عسل 

سلام منم اروز سیاه دانه و عسل گرفتم قاطی کردم.امیدوارم نتیجه بده.اسی از کدوم راه نتیجه گرفتی

با توکل به خدا و امام زمانمون🥰 به زودی تیکر بارداریمو نصب میکنم🤲🏻 میشه برای نزدیک تر شدن این روز یه صلوات برام بفرستی؟ ❤️
روزی یک استکان میخورم بدون عسل 

عزیزم درسته خیلی وقته از این تاپیک میگذره ولی شکر خدا دیدم.کوچولوتم بدنیا اومده.و متوجه شدم حدود ۱۲گیلو وزن کم کردی.میشه بگی چطور وزمتو کم کردی..

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
با کالری شمار

چقد خوب.طی چه مدتی؟

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
2706