2726

هیچی مراعات کن مال منم هفته ی ۱۲ طولش ۳۱ بود ۱۸ هفته شد ۳۳.ولی فکر کنم الان پایین اومده دوهفته دیگه سونوی ۲۸ هفته دارم بچه که سنگین میشه خودبخود کم میشه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بایداستراحت کنی ،به پشت درازبکش پاهاتوبه مدت ۱۰دقه تکیه بده دیوارمیره بالا،هرچقدبیشتراستراحت کنی همونقدرهم بالاترمیره

دلبندم بندبند دلت را به خدایی بسپارکه بیشترازمن هوایت رادارد...💖خداجونم شکرت💖
2728

ببین یک توصیه بهت میکنم هر چی رو نت میخونی به خودت تعمیم نده بعدا اعصابت خورد میشه اگر کم بود یعنی حدود 25 اینا بود دکتر برات سرکلاژ میکرد... اینترنت اطلاعاتش کلیه شامل همه نمیشه...

هیچی مراعات کن مال منم هفته ی ۱۲ طولش ۳۱ بود ۱۸ هفته شد ۳۳.ولی فکر کنم الان پایین اومده دوهفته دیگه ...

آخه همش دراز کشیدم 

جز غذا گذاشتن 

دیکه نمیدونم چیکار کنم

بایداستراحت کنی ،به پشت درازبکش پاهاتوبه مدت ۱۰دقه تکیه بده دیوارمیره بالا،هرچقدبیشتراستراحت کنی همو ...

شیبدار پاهامو بزارم؟؟

مثل وقتی که یکی سرش گیج میره پاهارو بالاتر از بدن قرار میدن؟؟

والا همش تو استراحتم

ولی خب منم مثه شما بودم ولی خب ازمن دوقلو بود گف ریسک داره بیا و سرکلاژ کن ک من سرکلاژ کردم ولی خب شما استراحت کن زیاد سرپا واینستا پیاده روی نداشته باشه حتما حتما از توالت فرنگی استفاده کن و یبوست نگیری ...

2706